Rene (LEAH RACHELOVÁ) a Zane (TERENCE JAY), sesternica a bratranec a súčasne aj spolužiaci na univerzite, si urobia víkendový výlet na ich starý rodinný ranč v púšti. So sebou vezmú aj Zaneovho priateľa a konzultanta Phila (GERMAIN DE LEON), Reneinho priateľa Dannyho (STEVE SANDVOSS) a dve dievčatá – čakateľky z Reneinho sesterstva, Lauru (ERIN REESEOVÁ) a Julie (LINDSEY SCOTTOVÁ), ktoré tak majú splniť podmienky prijatia do klubu. Nikto z nich netuší, že príjemný výlet sa čoskoro zmení na peklo. Správca domu Lester (TOBIN BELL) sa pokúšal nájsť zlato, ktoré rodina zakopala, a tak čiastočne narušil aj starý hrob, kde je pochovaná prvá manželka Reneinho a Zaneovho starého otca, ktorý ju zavraždil. Jej duch a kliatba sa tak prebudil k životu a teraz vraždí každého, kto sa v dome nachádza. Podarí sa Laure, ktorá má na svojom tele vytetované rôzne náboženské symboly a jeden z nich je rovnaký ako prívesok mŕtvej, čo teraz na krku nosí Rene? (oficiálny text distribútora)

unagi odpad!

Kedy to už tý hlúpi američania pochopia? Natočiť dobrý film nespočíva v tom, že obsadia do filmu štíhle kurvičky s krátkymi sukňami a umelo vsadené príčiny na to, aby sa furt vyzliekali a ukazovali svoje vnady! Opísal by som to asi teenegerský horor, keď mladý američania majú pubertu a aj pri horore mohli kukať na nahaté scénky! Herecké výkony oničom! Maskéry mali asi málo zaplatené (všetky veľké prachy šli pipkám, aby ukazovali čo najviac). Dej mal nejaký náznak niečoho, ale nakoniec aj to bolo odveci! odpad! ()

Campbell

Kurtzmane co to vyvádíš? Máš na víc chlape. Ale tak co i když se jednalo všeobecně o slabotu tak já ve stejný den koukal na Saw 7, takže snad chápete proč dávám přemrštěné hodnocení. Bohužel i tady je ale neherec jménem Tobin Bell, který tu je snad ještě více nesympatický než v Saw. Film se rozjíždí neuvěřitelnou hodinu a čtvrt. Ke konci se film trošku rozjede, ale nic moc a to hlavně příšernej konec kterej je opravdu debilní. No což dávám 3*. 2* za film a hlavně za začátek, vražedkyně byla výborně namaskovaná a šel z ní strach, a ta třetí navíc jako bonus za Kurtzmanovu režii. ()

Zyne

nuda, celou dobu se nic nedeje, vypada to jak nejaka teen road movie s prkenyma nehercema, mezi nimiz je aspon jedna holka, ktera se neboji ukazat kozy. neco se zacne dit asi tak 15 minut pred koncem, kdy se to tam zacne konecne i kosit, ne happy-end i docela potesil, ale stejne je ta jedna hvezdicka prece jen nejspis za ty docela hezke kozy (: ()

josieaddms odpad!

Neexistuje asi blbější film, který by si mohly pustit dvě zhnusené holky z nichž jedna má horečky nad třicet devět. Jak se někomu podaří natočit tak příšerný horror, vůbec nechápu. Představovala jsem si ten proces, jak někdo přišel s tímhle nápadem a nějaký producent mu to odsouhlasil, a nějaký filmový štáb to natočil! Je fascinující jaké hovadiny se dostanou na světlo! Musela se sejít docela velká parta idiotů kterým tohle přišlo jako zajímavý nápad na zfilmování, a pak se ještě podíleli na jeho vzniku. Postavy byli neskutečně příšerná parta mladých dementů, zápletku to mělo neskutečně přitaženou za vlasy, a tvůrci byli toho názoru že čím víckrát něco strašidelného zopakuješ, tím je to strašidelnější. Takže každý "děsivý" nápad tam dali minimálně dvakrát. Nic tam nedávalo smysl, postrádalo to děsivé prvky, originalitu, inteligenci, zápletku, poselství, strašidelnost a autentičnost. Byli jsme rády že ta babice tu partu pobila sekerou. Efekty očekávejte nechutné a slabé. Celkově je to tak blbé až je to zlé. Všichni se tam chovají jak pitomci, a člověk se nejvíc těší na to až je všechny laskavě dolikvidují, a film skončí. ()

darkrobyk

Po formální stránce solidní horor o rodovém prokletí, které padá na současné mladé příbuzné - bratrance a sestřenici. Duch ženy pohřbené kdysi zaživa je až příliš hmotný a dobře vládne velkou sekerou. Původně stanovená pravidla příliš nefungují, a tak ani ochranný amulet nemusí splnit svoji funkci. Po většinu času příliš užvaněný snímek zpestřený hojnou nahotou vyvinutých (hlavně Julie) dívek a několika gore scénami, kdy dojde k rozetnutí oběti vedví či odseknutí obličeje. Bohužel ani to nestačí, byť po většinu času k tomu hraje šlapací rock. K mizerným2* přidá ale ještě jednu za šťastný konec. -My za nic nemůžeme!- Jo, to se říká jestli... ()