Madonna: The Confessions Tour

(koncert)
  • USA Madonna: The Confessions Tour Live from London

Strhující koncert popové královny v londýnské aréně ve Wembley... V roce 2006 se stálice světové popmusic Madonna vydala na čtyřměsíční turné na podporu svého desátého studiového alba „Confessions on a Dance Floor“. V jeho průběhu odehrála rovných šedesát koncertů. Zajímavostí turné byla absence koncertů v Austrálii. Jedním z důvodů byl i začínající školní rok dětí americké zpěvačky. Během turné, od 9. do 16. srpna, odehrála Madonna v Londýně celkem šest koncertů. Během posledních dvou vznikl záznam, který později posloužil pro vydání CD i DVD. O kvalitě turné svědčí fakt, že ho navštívilo 1,2 milionu diváků, ale také několik ocenění, které následně získalo. (Česká televize)

scr3am

Nejlepší koncert co jsem za poslední dobu viděl. Madonna na svůj věk (48 let) předvádí úctyhodný výkon hodný kolegyň o 20-30 let mladších. Dokonale promyšlená a zvládnutá show s dokonalou Madonnou a dokonalýma tanečníkama:-) ()

qwxyz

Madonna je pouhá značka přetechnizovaného cirkusu. Je to naprosto populisticky propagovaná ikona, která nedokáže ani pořádně zazpívat. Pokud si pro srovnání vzpomenu na Jacksona, tak i bez zastávání každý rozumný člověk musí uznat, když on byl králem popu, tak logicky Madonna královnou popu nemůže býti ani ve snu. Dal bych objektivní jednu hvězdičku, ovšem díky její silné propagaci dolétla téměř až na metu odpadu, gratuluji. 10% Proti dokumentu nic nemám. UPDATE: Protože se na hudební scéně objevili takové """"""""ultra-skvosty"""""""" jako např. Lady Gaga(odpad!), či Justin Bieber(odpad!), bylo by nespravedlivé Madonnu hodnotit odpadem. 20% ()

sun.eagle

O takovehle show mohou o generaci mladší konkurentky Madonny pouze snít. Promakané a do nejmenšího detailu puntičkářsky(jako obyvykle) dokonalé. Vizuálně ohromující tak že M odpustíte i její občas falešný zpěv. ()

s.fergie

Nejlepší turné královny popu.Vynikající taneční i hudební výkon,pěkné kostýmy.Bavila jsem se od začátku až do konce jak to má správně být.Na DVD velice dobře sestříhané,doporučuji všem. ()

Milan-K

Už je mi jasné, proč jsou lupeny na popovou královnu tak drahé! Strhující, barevný cirkus. Sice zpívá na playback, ale je to úžasná show. Vsadím se, že Madonna má po celý koncert detailně naučeno, co dělá a jak se chová každou vteřinu z celého tohohle nejkouzelnější cirkusu, co jsem viděl. Nejsem popíčkář, ale tahle dáma už dvě desetiletí udává trend. ()