Při policejní akci je zadržen mocný šéf drogového gangu a na jeho místo je pro dokonalou podobu dosazen Vijaj, obyčejný muž z ulice, který má policii pomoci rozkrýt drogovou síť. Policista, který v utajení celou akci připravil a jako jediný o ní ví, je však zabit a rozehrává se tak hra, ve které záhy není vůbec jasné, kdo na které straně vlastně stojí. (berg.12)

lenuse

Možná si tím Shahrukh Khan řešil nějaký komplex z Amitabha Bachchana. :-) A tak v remaku slavného Amitabhova filmu ze sedmdesátých let přibylo trochu krve, trochu víc proměn jednotlivých postav ze zloduchů v dobráky a naopak, červený zápisník byl nahrazen dvd a vše bylo korunováno pokusem o rozporuplný konec ve stylu Obvyklých podezřelých..... ()

MartinezZ

Některé indické film jsou skutečně neuvěřitelné. 50 minut se nějak rozvíjí příběh a film (béčkově a nelogicky), aby se následně všechno škrtlo a... vznikla přeplácaná nelogická parodie na přeplácané nelogické americké akčňáky a thrillery a krimi a kdo ví co ještě. Navíc hrozně dlouhá, bez zajímavé hudby, krom pár hezkých tvářiček prostá úplně všeho. Překombinovaná konina. ()

Pollock

V tomto akčním masakru po indicku se objeví i několik tanečních scén, ovšem v porovnání s jinými bollywoody se slabší choreografií i hudbou. SRK si zde střihnul jak svého klasického klaďase, tak i záporáka (a to kvalitně). Film má dobrý spád, vtipných momentů je tentokrát, co bych spočítal na prstech jedné ruky, takže kategorie akční vcelku odpovídá. Bavil jsem se dobře, rozhodně tento snímek neurazí, ovšem kvalit např. Main Hoon Na nedosahuje. Konec nebyl špatný, především pro to, že mi objasnil do očí bijící logické trhliny, které mě zkrátka v průběhu děje úplně nedošly. ()

Niktorius

Kamera a práce s mizanscénou, která Dona odlišuje od bollywoodského standartu, budiž pochváleny. Mít Farhan Akhtar ještě smysl pro gradaci a dávkování informací (přes množství zvratů není děj ani na chvíli zajímavý, natož napínavý), mohl z toho být kvalitní thriller - jak ostatně ukazuje o několik řádů lepší Vishnuvardhanův remake. ()

ScarPoul

A vlastne prečo nie? To že herci prehrávajú mi zase až tak nevadí, pretože sú verný svojím charakterom a to sa počíta. Nevadí mi dokonca ani nelogickosť nejakých dialógov, ktoré fungujú len ak ich akceptujeme ako prípravu na ďalšiu akčnú scénu, podporenú ďalším dejovým zvratom. Dokonca mi príde aj úplne normálne ak si 5 krát počas filmu všetci svorne zatancujú a zaspievajú. Don je moje prvé zoznámenie sa s Bollywoodskym filmom a aj napriek vražednej dĺžke som sa nenudil. A to je asi najväčšie plus celého filmu. Je to zábavné, neustále sa to presúva medzi komédiou, drámou a akčným filmom, je to výborne natočené a plné sympatických hercov - Priyanka, Shahrukh a Kareena. Film má našlapané tempo, výborné lokácie Malajsie a chytľavé melódie. Možno nie dokonalé, ani hodné nejakého artového uznania, alebo inteligentnej zábavý, ale ako brain off oddychovka, je to film ktorý spĺňa účel a nenudí. ()