Svět Polly

• USA Polly Pocket (viac)

Polly PocketTM se představuje ve svém prvním celovečerním filmu SVĚT POLLY TM! Přidejte se k Polly na její cestě do nejpohádkovějšího zábavního parku na světě a zažijte s ní skvělé zážitky při jízdě na horské dráze, nechejte se strhnout nákupní horečkou a vychutnejte si hudbu na maximum včetně představení Polly and The Pockets, které jednoduše musíte vidět! Polly se svými spolužáky soutěží v dobročinné verzi jejich oblíbené reality show “Roll Like That!” Báječnou první cenu už mají skoro na dosah, když do hry zasahuje Pollyina budoucí nevlastní matka a žárlivá spolužačka Beth se svými pletichami. Ale Polly má své kamarády, s jejichž pomocí tahle malá slečna překoná jakoukoliv překážku! (oficiálny text distribútora)

NinadeL

Nedotčena Polly Wérldem po roce 2000 koukám na tenhle film trochu jako na zjevení, protože naposledy jsem tenhle fenomén zaznamenala v 90. letech, kdy jsem trávila chvíle s compactem Polly Pocket Pretty Pandas z roku 1993. Ale budiž, dnešní omladina má trochu jiné představy o svých ideálech a proto každá hračka, která se chce udržet na trhu, se nutně musí přizpůsobit. Nicméně si nejsem jistá, že v době, kdy měl Mattel za sebou už velké úspěchy se svou počítačově animovanou filmovou sérií s Barbií, bylo nutné spustit i tenhle projekt, navíc v klasické 2D animaci... Dětem to sice jako jednorázová kulisa určitě neuškodí, stejně jako všechno, co připomíná mix Darii, Winx Clubu a H2O: Stačí přidat vodu; čas každopádně ukázal, že na novou báječnou sérii zaděláno nebylo. ()