Romantický fantastický příběh reklamního pracovníka Charlese Lattimera, který se díky kouzelným kapesním hodinkám z uspěchaného 21. století dostane do roku 1896, v němž najde nejen vytoužený klid, ale i lásku mladé vdovy. (oficiálny text distribútora)

r007

Moc krásný film, který jsem našla úplně náhodou na youtube a úplně mě pohltil. Svou jednoduchostí, nápadem a koncem. Hlavní hrdina jako by mi z duše vypadl...také mám občas takové pocity a kéž bych měla nějaké kouzelné hodinky...Možná máme každý svůj vlastní způsob, jak dojít naplnění života a stačí jen chtít. Když si ale pomyslím, jak málo stačilo a dopadlo by vše jinak....Tento film je tak trochu z jiného světa, ale podle komentářů na youtube soudím, že je nás víc, kdo cítíme podobně jako hlavní hrdina. Možná, že svět ještě není úplně ztracen, když lidi vidí, že něco je špatně. ()

Dandynes

Krásný snímek. Přesně pro lidi, kteří by rádi cestovali zpět časem do doby, kdy nikoho netrápil každodení shon a stres. Je to příjemná podívaná u které člověk vypne a představuje si jaké to asi kdysi bylo. Tento film je důkazem, že téma cestování časem nemusí být vždy zahlceno nespočtem nelogických efektů, ale může to být divákovi podáno přirozeně. Za sebe rozhodně doporučuji, jen mě mrzí, že tento film nevyšel na DVD. ()