Někdy může být vrahem dokonce i ten, o kom si do poslední chvíle myslíte, že by neublížil snad ani mouše. Proto, když dvojice detektivů, Kyung-yoon (Kang-woo Kim) a Eun-joo (Gyoo-ri Kim), vyšetřuje brutální vraždu zámožného podnikatele, do jehož těla bylo ve zvířecí agresi zasazeno nad dvacet hlubokých bodných ran, ještě ani zdaleka netuší, jak daleko do vlastních životů je celé vyšetřování zavede. A protože se ani v případě druhé, stejně tak animální vraždy, neobjevuje na místě činu žádné hmatatelné vodítko, poukazující na identitu boreálního pachatele, začíná si celý vyšetřovací tým lámat hlavu nad skutečným pozadím celého motivu, který zdá se být zcela osobní. A nebýt stále podivněji se chovajícího detektiva Kyung-yoon, distancujícího se svých kolegů, zřejmě by si nikdo z celého vyšetřujícího týmu nedokázal spojit dohromady, že všechny vraždy cosi spojuje; detektiv Kyung-yoon se v minulosti se všemi oběťmi totiž osobně znal, stejně jako jeho současná přítelkyně Soo-jin Cha (Soo-kyeong Lee), která se právě v očích podezíravé detektivky Eun-joo stává i přes svoji subtilní konstituci primární podezřelou. (Conspi)

Rudovous

Tedy, pane rezisere takhle si s divakem pohravat ... . Jsem ovsem celkove dost nervozni z tolika rutinich klise meho oblibeneho zanru, me oblibene provenience. Nadruhou stranu napad a gradace deje jsou podle meho skutecne hodne zajimave. ()

Sysel_CZ

V průběhu jsem to tipoval na výsledné tři, ale po skončení vítězných pět. Zase jednou dílko, které mi bude dlouho ležet v hlavě. Konec dělá příběh příběhem a děj dělá film hitem, aspoň v mých očích. ()

Cedr

No musím přiznat, že vývoj scénáře jsem předpokládat nedokázal. Solidně zahráno s místy zmateným ale místy opravdu pěkným visuálem. Nadprůměrných thrillerů zaměřených na policejní vyšetřování kde vás ono vyšetřování skutečně zajímá není nikdy dost. ()

Adrian

Tezovite rozvrhnutie pribehu nevybocujuce zo sablony mystery thrillerov, dopredu odhadnutelne twist okamihy (vratane osoby samotneho vraha). Doraz na vizual takmer permanentne narusujuci klasicky tok obrazu miestami ucinne podtrhuje dej, ovsem vacsinou casu ide o samoucelnu exhibiciu a zakryvanie slabeho scenara. 4-5/10 ()