Biografický film o americkém miliardáři Donaldu Trumpovi, který režíroval John David Coles, je příběhem o ambicích, penězích a moci. Zachycuje Trumpův vzestup, dočasný pád a opětovný návrat mezi nejbohatší a nejmocnější muže Ameriky. (oficiálny text distribútora)

RajAthen

Hlavní hrdina podal skvělý výkon - hraje velmi věrně Donalda, který přitom není nesympatický. Můj problém s filmem je, že fakticky není o ničem zajímavém. Žádné kontroverze, napětí, Donald zde jako vizionář buduje své jméno, které ho jednou vynese až do prezidentského úřadu. Upřímně mě překvapilo, že takovýto film vůbec existuje, důvodů pro to mnoho nenacházím. ()

Tommassi3

"Ty miliony, co vám dlužím, získáte jedině tak, že mě necháte svobodně dýchat, nepošpiníte mé jméno a půjčíte mi další miliony.." ()

Djkoma

Snaha o realistické převyprávění života Donalda Trumpa a překážek v jeho rostoucím impériu. Donald je obsazen hercem Justinem Louisem a je v jeho roli perfektní i vzhledově odpovídá podobě Donalda Trumpa. Jeho ženu Češku Ivanu Trumpovou hraje půvabná Katheryn Winnick. Trochu škoda, že film z roku 2005 končí dějově někdy před rokem 1998 a mapuje život a rozmach Donalda Trumpa do jeho největšího problému, po kterém se očekával jeho propad. ()