Tom a Jerry: Kto dobehne pirátov?

• Česko Tom a Jerry: Kdo vyzraje na piráty (viac)

Prichádza veľké pirátske dobrodružstvo. Tom sa rozhodol vydať na more s kapitánom Redom, tým najväčším a najhorším pirátom na šírom mori. Znudený celodenným drhnutím paluby sa zaraduje nad vyplavenou fľašou s mapou k pokladu. Jeho sen o náhodnom bohatstve zmizne v okamihu, keď zistí, že vo fľaši sa skrýval tiež čierny pasažier Jerry. Jerry bol strážcom mapy a teraz sa musí vysporiadať s lakomým kocúrom. Kto dorazí na opustený ostrov ako prvý? Tom a Jerry spoja svoje sily, aby sa dostali cez opice vrhajúce kokosové orechy, gigantickú a pekne slizkú chobotnicu a na záver ešte prekabátili pirátov. (TV Markíza)

ostravak30

Těch filmů se slavnou dvojicí je hodně a najít v něm nějaký, který by vyčníval je složité. Stále jde totiž o totéž. Naháněčky nejslavnějšího kocoura a nejznámější myši je to nejdůležitější, oč zde jde. A ve filmech a seriálech se jen mění prostředí, téma a způsob. Pár filmů jsem již viděl a tento mi přijde spíše jako lepší průměr. ()

baruss

Už to nieje ten Tom a ten Jerry, ktorých poznám z detstva... Možno deťom sa páčiť bude, pre mňa to bola strata času... Nieje to film pre všetky vekové kategórie, ako by sa dalo očakávať. Sklamanie ()

tomeek

Dalo se to vydržet. Nezasmál jsem se ani jedenkrát, usmál jsem se dvakrát, a to až u ducha lebky :) Jediný vtipný prvek "filmu". Zoufale nudná scénka natažená na 74 minut, kde někdo pořád bezúčelně padá a vráží do něčeho. V klasickém T&J je sice padání a narážení taky, ale má to v ději smysl a je to odůvodněné. Kdyby se postavy dokázaly rozběhnout okamžitě a neběžely pět vteřin na místě, byl by film ještě kratší. Je sice fajn, že používá klasické zvukové efekty (křiky známé z původních grotesek), ale to je asi tak všechno. Kdyby to nebylo v autobuse, nikdy si to nepustím, protože to bylo opravdu špatné. Navíc ten český dabing byl dost otravný. Maximálně 2*, za víc bych si musel naliskat. ()