Sympaťák Will Hayes (Ryan Reynolds) je tridsiatnik, ktorého manželstvo sa už pred nejakým časom ocitlo v troskách – odvtedy žije uprostred Manhattanu sám, len s všetečnou desaťročnou dcérkou Mayou (Abigail Breslin). Keďže jej rodičia už dosť dlho nežijú spolu pod jednou strechou a ich vzťah neprehliadnuteľne smeruje k rozvodu, Maya si láme hlavu, ako sa vlastne dali dokopy. A tak jej Will porozpráva o svojich romancách s troma výnimočnými ženami, ktoré si získali jeho srdce. Prvou bola jeho veľká študentská láska Emily (Elizabeth Banks), druhou jeho najlepšia kamarátka a dôverníčka April (Isla Fisher), nuž a tou treťou... Vzrušujúco bezprostredná Summer (Rachel Weisz). Kým sa Maya horúčkovito snaží vypátrať, ktorá zo žien v tomto zaujímavom, no poriadne zamotanom príbehu lásky by mohla byť jej mama, Will si uvedomí, že možno ešte má šancu na happyend. Má to len jeden malý, no rozhodne nezanedbateľný háčik - zatiaľ totiž ani len netuší, s kým vlastne... (TV Doma)

Ilicka

Muž, tři ženy a dítě hledající odpovědi na otázku How You Met My Mother?. Příjemné dvě hodinky napínavého pátrání, která z těch tří by to tak asi mohla být. A ačkoli vás rozuzlení neuspokojí (Maybe?), závěrečný happy end snad alespoň trochu potěší. U mě to tak bylo. Navíc Abigail Breslin dokazuje, že ukecané děti ve filmu nemusí být nesnesitelné, a Ryan Raynolds je dostatečně sympatický, aby utáhl celou komedii. Pohodová hudba jen dovršuje milost celého snímku.Definitely! ()

Aknah

Musim uznat, že to splnilo moje očekávání, byla to velice zdařilá romantická a úsměvná komedie, která přirozeně plynula a měla moc hezký konec a pointu... vyprávění dceři ten příběh mi přišlo docela originální a hlavní herec byl celkem zdařile vybraný... Film jsem viděla v originálním znění a to s anglickými titulky, což jsem si zkusila poprvé, proto se musim pochválit, že jsem všemu rozuměla a o to víc jsem se do toho asi vcítila a víc jsem se začetla a snažila se to vše chápat. Naštěstí snímek neobsahoval žádný těžký věty a slova, ve kterých bych se ztrácela... tudíž jsem ráda, že díky tomu to pro mě byl silný zážitek. Velice milá podívaná... ()

teutates

Ja a romantika... fuuu... nooo Ryan Reynolds je tak sladký... áach... má byť dĺžeň na prvom a alebo na tom druhom?! a ktorá paní je maminka malej slečny... ju ju... ja ja... ehm, ehm. hej, no masaker... v prvom rade toto nie je o citoslovciach, opakujem nie je! Toto je také to milé, sladké prevedenie, kde samozrejme ako inak jeee šťastný koniec a kto za tým všetkým stojí..? eee, odporúčam pozrieť mladým ale aj starším slečnám, ale aj chlapcom a chlapom... v podstate všetkým, pretože "určite, možno" 6/10 ()

castor

Další z příběhů, variující spletitou cestu za tou skutečnou láskou!! Nakonec jsem moc rád, že Clintonův příznivec Will Hayes skončil v náruči Isly Fisher, ale to je zhruba tak všechno!! Milá, leč nikterak ohromující komedie.. naratologicky netradičně vyprávěná, obohacená nějakou tou scénkou, která se vymkne zaběhnutému romantickému klišé a i herci jsou příjemně uvolnění (pouze percepce a inteligence Abigail Breslin má do reality hodně daleko). Těžiště tak zejména leží, a buďme za to vděčni, v dosti konverzačním scénáři, který má co nabídnout. Holt, každý si jde svou vlastní cestou, aby se v závěru mohli opět shledat a mohli žít šťastně.. však to znáte.. Prostě snímek pro všechny, jenž se v kině i kdykoliv jinde nezapomněli bavit - jen já čekal krapet víc!! ()

Fr

Ať žije chlápek s toaleťákem !!!... Tohle je přesně ten typ romantických komedií, které mi sedí. Nikdo mne nezatěžuje informacemi ,,ona ho má ráda a on ji ne“, místo toho poslouchám příjemné dialogy a romantická linie mi je předkládána nevtíravě a postupně. Sympatičtí (mladí) hrdinové v příběhu o několika zlomených srdcích, dětské zvídavosti (zvědavosti), politické kampani a hlavně HLEDÁNÍ PRAVÉ LÁSKY. Příběh se šťastným koncem, který možná ocení více ti starší, co chtějí (nebo musí) o životě také přemýšlet a už se nemusí stydět za nějakou slzičku dojetí. Naposledy jsem měl takto dobrý pocit , když jsem se ocitl V dobré společnosti. ()

• Roli Emily měla původně hrát Rachel Weisz, která si ve filmu nakonec zahrála roli Summer Hartley. (žvanimírek)
  • Snímka nesie aj označenie Love Diaries. (MikaelSVK)
  • Scénarista a režisér Adam Brooks hraje knihkupce, u kterého Will Hayes koupí Tu pravou Janu Eyrovou. (Huntelaar)