Hluboko v srdci Rumunska je ukryt poklad nedozírné ceny. Již od dob Svaté říše římské tam leží legendární Marsův meč, se kterým lze jediným máchnutím ovládnout svět. Stejně dlouho se traduje, že jeho bezpečí střeží krutá tříhlavá příšera Kerberos. Tu se ale teď chystá probudit teroristická skupina v čele s Kul Jae Sungem a jeho americkým kumpánem Marcusem Cutterem, kteří v meči vidí šanci, jak si podmanit celou planetu. Dokáže tajný agent CIA Jack Adams společně s odbornicí na antickou výzbroj půvabnou Samanthou Gaines teroristy přemoci, vrátit meč zpět na původní místo a umlčet tak příšeru dřív, než všechno zničí? (oficiálny text distribútora)

Likan7 odpad!

"Hluboko v srdci Rumunska..." 4 slova a člověk tuší, jakých kvalit film bude. A světe div se, ono to tak je. Kerberos je totální kravina, která není ani horor, ani sci-fi. To zase jednou jen tvůrci kouřili trávu o sto šest a pak jim přišlo jako prd*l natočit film o tříhlavém psovi, jenže, nebo alespoň něco ve tmě, se objeví snad v polovině filmu a sledujeme totálně dementní zápletku kolem muzeoložky :-))) ()

SOLOM.

Příběh sám o sobě vypadá docela zajímavě, přestože nejde o nic originálního, ale jeho filmové zpracování výrazně zaostává za scénáristovým očekáváním. Začátek filmu byl ještě pojat docela humorným stylem, ve kterém se to jen hemžilo lehce akčním nádechem, ale jak čas plynul začalo tu něco smrdět. Zdrojem tohoto zápachu byla všudypřítomná nuda, která se tu na nás chrlila doslova v koňských dávkách.Bohužel právě samotný Kerberos se stal největším kamenem úrazu celého tohoto filmu. Žádným slušným slovem se nedá nazvat kvalita jeho zpracování a tak bych tu musel vyjmenovat celou řadu těch neslušných, protože speciální efekty a pak především zjev samotného psa byl doslova otřesný. Abych ovšem jen nekritizoval, tak je potřeba říct, že se zde našlo i několik světlejších okamžiků. Především mě docela potěšil samotný hudební doprovod, který mě dokázal alespoň chvílemi rozptýlit a potom několik velice vydařených hlášek. Kerberos je podprůměrným filmem, který asi nebude nikdo moc často vyhledávat. Podívat se na něj dá, ale pro mnohé to bude spíše velká ztráta času. ()

eraserhead666

Kolik se toho najednou děje v Rumunsku. Co k tomu říci? Prostě televizní mix dobrodružné fantasy s trochou sci-fi a ještě méně horroru. Nic víc, nic méně. Koukat se na to dá, digitální Cerberos naštěstí nejde moc vidět, herecké výkony naprosto odpovídají filmu jako takovému, postavy sterilně ploché, příběh dopředu čitelný jak prorokův sen. Neškodná jednohubka. Moc nechutná, ale nasytí. ()

Morholt odpad!

Kerbera už přestalo bavit očurávat patníky v Tartaru a rozhodl se trošku vyvenčit a kouknout se na svět svejma šesti očkama. Toulal se toulal, až zabloudil do Rumunska, kde potkal Attiu s Conanovym mečem a velkou římskou zbrojí, Jihokorejce, agenta CIA, jeden až tři kusy hloupejch krav a spoustu a spoustu Rumunů k snědku. Nemělo to hlavu a patu. Vlastně to nemělo nic. :D ()

Campbell

Studio Wynorského Cinetel vrací udér s obřím psem které má místo ocasu hada ano je to Kerberos, aneb další film pro Sci-fi channel(syfy), ale přijde mi že je to ještě levnější než kdykoliv předtím(už i Caved in bylo propracovanšjí, i když kulisi a hlavně ta levnost byla čistě nenáhodná). Efekty jsou nepovedené ale co mě tyhle filmy baví, hlavní nevýhodou je ale že hlavní záporák Kerberus se objeví až někdy za půlkou filmou a ty jeho vraždy nejsou vůbec pěkné. Greg Evigan je divnej týpek a v tomhle filmu mi to znova dosvědčil, ale není vyloženě špatnej. Scénář postavenej na hlavu ani neřeším. Další slabota od Terleskyho od tohohle režiséra dávám ruce už nadobro pryč. ()