Neal Down (Aaron Stanford) pracuje jako manažer v cereálním baru (můžete si vybrat klasické corn-flakesy nebo něco stylovějšího, pročež vám budou naservírovány v misce zalité mlékem). Neal Down je však také nadějným muzikantem, který se pořád jaksi nemá k vydání své první desky. K inventuře jeho životních priorit ho přiměje až kompilace dvou faktorů – konkurenčního cereálního baru a extravagantní šatstvo jako na běžícím páse měnící přítelkyně Miss Pussy Katz (Zooey Deschanel). Kapitalismu, láska a umění - to jsou hlavní témata této lehce bizarní romantické komedie. (Matty)

jaqubko

Veľmi príjemná, zábavná a značne odľahčená komédia, ktorú si je naozaj najlepšie dať ráno popri raňajkách, ideálne cereáliách. Film nemôže nikoho uraziť, no bohužial ani nadchnúť. Tu sa nehrá na kadenciu gagov či neobvyklých situácií. Práve naopak, téma je taká malicherná ako samotný názov a celý film si udržuje uvoľnenú atmosféru. Scenár sa nikam neponáhľa, postavy sú príjemne svojské a „feel-good“ pocit kaviarne s ceráliami cez tú obrazovku doľahne aj na vás. ()

Prochy38

Marně hledám, co bych filmu vytknul... Snad možná ta Zooye mohla .. no .. být míň divná :). Film mi hrozně moc sednul. Žádné hloupé hrdinství, žádná trapná romanťárna. Obyčejný příběh, obyčejných lidí na pozadí problému naprosto neobyčejného obchůdku. Kouzelné! Strašně moc to na mě zapůsobilo. Ten krám neměl chybu a je metaforou pro tolik vnitřních pocitů, že mi během filmu několikrát vypovědělo srdce. Nemůžu nedat 5*. Nejde cokoliv vytknout.. Ano, je to film jiné kategorie a tak ho taky hodnotím, ale na to, o co jde, mi nikdy z hlavy asi nevypadne.. a až se tak stane, hodnocení snížím... ()

Gereth

Nedokážu si pomoct, ale tady musím lehce nadhodnotit. Kvůli okouzlující Zooey Deschanel (jejíž postava mě ovšem část filmu iritovala snad ještě víc než ta v 300 days of Summer), kvůli atmosféře malých zapadlých klubů a krámků, kvůli panoptiku méně či více zajímavých postav a hlavně kvůli tomu ničím nezkaženému pohledu na svět, s kterým bych se v mnohém rád ztotožnil. Nezabíjejte v sobě originalitu, ať si myslí kdo chce co chce. // 70% ()

Caminzind

Takový ten rozespalý "cool" filmeček, kde vše se děje jakoby jen tak mimochodem, lidé se neberou příliš vážně, nekazí legraci (a baví je trička s nápisy, že intelektuálové ji kazí), nosí vytahané svetry a užívají si tu svoji romantiku skromného štěstí kdesi ze zapadlého rohu Francouzské ulice. No prostě klišé ve stylu klipů od Green Day, ale s příběhem (který mne však nijak nezaujal). 30% ()

Z0oMb3E

Falkes je komédia, ktorá nedokáže nikoho uraziť. Flakes je romantická komédia o tom, ako silná láska pretrvá aj po neúspechoch v práci. Flakes je film o tom, že šéfovať svojej polovičke nieje veľmi dobrý nápad. Nemusím nejak americký životný štýl, a to je dôvod prečo som nedokázal preniknúť do každej skrytej myšlienky do každej narážky. Čo ma však upútalo najviac bola moja obľúbenkyňa copatá Zooey, ktorá je tu k zožratiu. Konkurenčný boj medzi dvoma cereals-barmi, kde ľudia prebehujú z jednej strany na druhú, fanatizmus do histórie cereálií, či pár vydarených fórikov s filmu spravili príjemné prekvapenie. Avšak nie každému tieto cereálie zachutia. ()