Robert Bridge prednáša na psychologickej fakulte. Po smrti svojho malého syna sa stretáva s Alison, ktorá je v kontakte s dušami mŕtvych. Poprosí Alison o spoluprácu, pretože chce dôkladne preštudovať jej metódy a napísať o jej schopnostiach prácu. Ich vzťah sa skomplikuje v momente, keď sa Alison zjaví mŕtvy Robertov syn. (oficiálny text distribútora)

danny_21

Solidiní britský duchařský počin, který vykresluje vztah psychologa Roberta ( už vím jak jsi se dostal do Hollywoodu k zombákům, Andy ) a média Alison, kterou navštěvují ( pronásledují ) duchové a ona se jim snaží porozumět a někdy i pomoct. Pointy některých epizod ve, stylu Šestého smyslu, jsou hodně zajímavé a originální, původní hudba výborná, dá se říct, že herecky slušné, nicméně celkový dojem kazí monotónost debat obou hlavních protagonistů - psycholog skeptik se snaží pomoct, médium hystericky ječí, že se jí nevěří - no a nakonec byla podle mě poměrně velká škoda, prozradit záhy v druhé sérii jak seriál skončí - tvůrci to mohli víc vygradovat. Díky tomu seriál hodně kolísá mezi lepšími a průměrnými díly přes celé dvě série a proto hodnotím jako lepší průměr - 65 %. ()

numan

No samozřejmě, že to je telenovela. Ale JAKÁ! Až při ní jsem si uvědomil, jak dobrý mohl být Ghost Whisperer - ale to by ho pravděpodobně museli dělat angláni. Už pilotní díl se mnou pěkně zacloumal. Žádné MTV xichty, jen permanentně vystressovaná a místy až šílená blondýna, co by těžko vyhrála jakoukoliv soutěž krásy včetně Miss Over 30 a jako její protihráč profesor psychologie frustrovaný tragickou ztrátou syna, ze které se obviňuje. Zapomeňte na povinné seriálové happy endy. Na ploše čtrnácti padesátiminutovek se tu rozehrává neskutečné psychodrama s místy až krutě dokonalou atmosférou. Nenajdete v něm žádné bombastické efekty, žádné potoky krve, všechno je až komorní ovšem velmi působivé - včetně výborné hudby. Ne všechny díly jsou dokonalé, možná by se něco dalo vypustit, ale před celkem hluboce smekám. Jedna z nejlepších "duchařin", co jsem kdy viděl. ()

Loooki

Mystično ja môžem, tak ako je to tiež v seriály Médium (tiež tam účinkuje Alison, ale DuBois), alebo skôr by som tento seriál pripísal ku Ghost Whisperer...no verte mi Afterlife je tisíc krát lepší, je tam famózna hudba...Briti ma v tomto nesklamali a čo je hlavné, niekedy je oveľa lepšie vidieť dojemnú scénu s perfektnou hudbou ako len stále vidieť ten presladený úsmev Jennifer Love Hewittovej alá Emerika ()

sue2008

Dlouho jsem se nemohla rozhodnout, jestli dát 4 nebo 5 hvězdiček. Jediné, co mi na seriálu vadilo, byla hlavní hrdinka (přiznávám, že je to asi hlavně subjektivní) a její neustálý hysterický řev. Nakonec rozhodl poslední díl 1. série, fakt, že ne všechny díly končí happy-endem a celkový závěr seriálu.... ()

• V roce 2007 byl seriál nominován na Televizním festivalu v Monte Carlu na ocenění ve třech kategoriích, a to nejlepší herečka, nejlepší herec a nejlepší produkce. (Terva)