Nangrang 18 seh

• Južná Kórea 낭랑18세 (viac)

Dědeček Kwon Hyuk-Joona dá souhlas, aby se jeho vnuk provdal za vnučku jeho nejlepšího přítele. Po osmnácti letech, kdy dvě rodiny, které si daly slib, nejsou v kontaktu, Kwon Hyuk-Joon potkává během své práce Yoon Jung-Sook, tvrdohlavou, prostořekou a divokou dívku. V té chvíli netuší, že právě potkal svou budoucí ženu. Díky slibu, na který opět rozpomenuto, se tyto dva naprosto odlišní a cizí lidé vezmou. Dokáží spolu překonat překážky, které jim osud bude klást do cesty, nebo se jejich manželství ukáže jako neštěstí a ti dva spolu skončí? (Zíza)

Zíza

Existují mnohem lepší dílka (ať už seriály nebo filmy) s touto tématikou - domluvené, vynucené, manželství. Vyskytuje se tu opravdu pár velmi podařených momentů, ale jelikož je jich opravdu po skromnu v 16x63 minut se lehce ztratí. Kdyby to bylo zkráceno o polovinu, tak by hodnocení bylo určitě o dost vyšší. Není tu nic, co by mě nějakým závratným způsobem zaujalo. Dokonce i ty vydařené momenty v mé mysli blednou a ztrácí se jejich obrysy. Silné 2*. ()

Lama.Lama

Tohle téma už tu bylo tolikrát, že Sweet 18 ničím opravdu moc neoslňuje. Jen je to hrozně ..no roztomilé :) A Lee Dong Gun je k sežrání :D Ano, mluví ze mě zastydlá puberťačka, ale na tuhle puberťáckou strunu mi to zabrnkalo. ()