Misaki Yoko je zpěvačka rockové kapely a už od mládí se radši pohybuje ve společnosti chlapců než dívek. Když jeden z členů kapely odejde pracovat do Tokia a skupina se rozpadne, začne Yoko uvažovat, co chce ve svém životě dělat. Na letiští její přátelé obdivují letušky v uniformách a ona se proto rozhodne, že chce být jednou z nich, sklidí však jenom posměch. Přesto však také odejde do Tokia a se sobě vlastním temperamentem se začne připravovat na přijímací zkoušky. Naivně očekávající ,že ihned po testu se stane letuškou, je Yoko zděšena, když zjistí, že bude muset projít dlouhým výcvikem ve třídě plné dívek. (Raztubyl)

ZeldaZ

Za mě jasných pět! A důvodů je několik: upraveným ženám v uniformách to prostě sluší, zábava, práce s emocemi diváka, radost vidět někoho kdo ví co chce a maká na tom, souradost z jejich úspěchu, rozpustilá Yoko Misaki, kawaii Wakamura Yayoi, vznešená a elegantní Tamaki Mikami. Jediný, kdo mi byl protivný celou dobu seriálu byl Shota (nevím no, třeba se jen snažil vypadat cool). Ale abych končil v dobrém - prostě úžasný seriál :-) ()

Tsuki

Skoro se divím, že k tomuhle ještě nikdo nenapsal komentář. Attention Please je svěží seriál, který je důkazem toho, že starší japonské seriály byly o krapet lepší a také možná kvalitnější než ty současné. Ueto Aya je v hlavní roli neuvěřitelně roztomilá a postará se o kopec zábavy a příjemnou náladu během sledování. A co víc, ve vedlejších rolích hrají Nishikido Ryo a Aibu Saki, což je příjemné zpestření, obzvlášť pokud tyto herce znáte jen z pozdějších seriálů nebo filmů. Dějová linka sice nikterak nepřekvapí (jak to ostatně u takových seriálů bývá), ale atmosféra moc pěkná. Chvílemi trošku melancholická, jindy naopak šíleným způsobem zábavná. ~(4,2)~ ()

• Fuji TV zajistili pro natáčení spolupráci s Japan Airlines, díky čemuž mohli herci nosit pravé uniformy a používat skutečné tréninkové zařízení společnosti. (Raztubyl)