Maršál Calem Ware (Randolph Scott) musí čeliť nepríjemným faktom o svojej minulosti, pričom sa snaží udržať mier v jeho meste, ktoré je okupované banditmi. Je to ale vôbec možné? (westerns)

Mol

THE PEOPLE OF THIS TOWN DON'T NEED A MAN LIKE ME ANY LONGER! IT ISN'T JUST THE BADGE THAT MAKES THE LAW! IT TAKES THE RIGHT PEOPLE TO STICK TOGETHER FIGHT AND FIND OUT WHAT IS STANDS FOR! NOW YOU'VE DONE IT!!! Na takhle béčkovej western dost akční, napínavé, nahláškované a s nějakým tím poselstvím. Angela Lansbury by mi tu jistě připadala jako krásná kapka rosy na letní květině, jenže když už jí člověk má zafixovanou jako starou hnusnou ropuchu na kačáku v Kotěhulkách, tak to prostě nepůsobí. Randolph ovšem super výkon a jeho roli jsem mu věřil. ()

liquido26

3,5 Příjemný béčkový western, který se odehrává v klasickém westernovém městě, kde pořádek udržuje nesmlouvavý šerif, kterého dobře hraje Randolph Scott. ()

Eigis

Randolph Scott v roli šerifa, který udržuje křehkou hranici mezi pořádkem ve městě a úplnou anarchií. Témeř každý den musí bojovat a zabíjet a mocní v pozadí posílají další zabijáky. Jednoho dne je postřelen a všichni si myslí že je mrtev, ale on se vrátí a definitivně zjedná pořádek. ()