Je hlučná, zahrává si a způsobuje problémy. Takový dělá Adachi Momose první dojem. Proč? Protože má výrazně opálenou kůži a od sluníčka vyšisované vlasy, což je v Japonsku, kde se preferuje bledá pleť, bráno jako symbol pochybného života. Jenže tak to není. Opálení Momo je přirozeným pozůstatkem času stráveného u vody. Ve skutečnosti je totiž Momo jen obyčejné mladé děvče, toužící, jako spousta jejích vrstevníků, po přátelích a tajně milující jejího dlouholetého spolužáka Kazuyu. Zatím ještě netuší, že je její láska opětována, ale nebude dlouho trvat a vše bude jinak. Problém ale je, že si Momo hřeje na prsou zrádnou zmiji, kterou je její „kamarádka“ Sae. A i když její ohavné úskoky a intriky Momo vnímá, pořád si ji drží u sebe. Kdyby ji totiž odstřihla, neměla by už žádnou kamarádku. Shodou okolností se ale Momo dostane do hledáčku ještě někoho dalšího - školního playboye Okayasu Kairi, který ji, z části z legrace a z části snad i z náklonnosti, neustále dráždí a provokuje svými drobnými vtípky. Kolik toho ještě bude muset Momo od Sae snést, než bude moci být konečně se svou dlouholetou láskou? (EMIA)

Monoxid

Jsem šokovaná sama sebou. Ještě mě tak na stará kolena pohltí puberťácká romantika. Zprvu je děj opravdu originální, málokdy vidíte v nějaké komedii takhle podlé postavy. Ale pak přijde na napravování povah a zvrtává se to v zápletku s hromadou velmi křehkých vztahů; nějak jsem to dokoukala až do konce a stálo to za to. Kdyby ta Momo v každé druhé scéně nebrečela, možná bych hodnotila i líp. ()

seth82

Pôvodne som sa tešil na niečo v štýle Lovely Complex, aj animácia mi ho pripomínala, ale potom sa to všetko zvrhlo na obdobu argentínskej telenovely. Vzhľadom na 25 častí to bolo čím ďalej, tým bolestivejšie pozerať to bez myšlienok plných sarkazmu a duchovných facepalmov - potenciál to malo, škoda len, že to autori prekombinovali do totálne otravnej podoby. ()