Nečekaná návštěva Hannina otce udržuje Dextera v pozoru a zločiny tajemného žháře nabírají na vážnosti. Quinn se snaží uchránit čest Nadii a dostává se do nebezpečí. LaGuertová se pouští do vyšetřování případu zabijáka ze zálivu společně s policejním kariéristou Matthewsem. (HBO Europe)

Necrotongue

Desátá epizoda byla velmi vydařená a za jiných okolností bych ji ohodnotil pěti hvězdičkami, jenže mě štve Dexter podléhající romantickým emocím. Mým oblíbencem se holt stal bezcitný vrahoun, pro kterého byly mezilidské vztahy naprostou záhadou. ()

LachtanShows

Trochu zasloužená ubraná hvězdička jinak skvěle vypointované sedmé sérii, které k dokonalosti fakt téměř nic nechybí. Jen ten pomalu padající domek z karet už je vidět zpoza každičkého rohu. ()

Anderton

LaGuertová už pochopila súvislosti. Dexter zase pochopil, že už tak zaužívaný kódex by mal doznať aktualizácie, pričom z morálneho hľadiska by ale nešlo o žiaden úkrok stranou. No a Dexterovi dochádza, kto je jeho čierny pasažier vlastne zač. Podpaľač je tu na to, aby rozvinul tému problematického detstva ako príčiny neortodoxného vývoja osobnosti, čo sa ukazuje pre túto sériu ako problém číslo jedna. ()

• V epizodě se objeví herec Jim Beaver (Clint McKay) známý ze seriálu Lovci duchů (od r. 2005). V této epizodě se také často mluví o Bobbym, přičemž právě Jim Beaver se nejvíce proslavil rolí Bobbyho Singera ve zmíněném seriálu. (tb_23)
  • Syn Davida Zayase (Angel Batista), David Zayas Jr., se v této epizodě objevil jako kaskadér pro postavu Angela Batisty. (cihlenka)