Dexter se přes dohled Debry snaží dokonat novou vraždu a Ukrajinská banda se chce pomstít za zabití jednoho svého člena. Quinn se sbližuje s tanečnicí z ukrajinského nočního klubu, LaGuertová se snaží spojit s Batistou, aby jí pomohl otevřít starý případ Řezníka z Bay Harbor, protože věří, že vrah je stále někde na svobodě. (HBO Europe)

LachtanShows

Pořád se mi nechce věřit, že v tak zazší sérii pětkuju o sto šest a fakt u té telky sedím zařezaný se zvědavostí, kam se to celé ubere dál. Sice se na pozadí samozřejmě buduje další ústřední linka s novým záporákem, mnohem víc mě ale baví konsekvence minulosti, které Dexterovi ještě pořádně zavaří. ()

Anderton

Jedna z top epizód celého seriálu. Konečne máme možnosť sledovať reakcie Debry na Dexterovu činnosť a to so všetkým, čo k tomu patrí. Navyše sa do hry naplno zapojili aj Ukrajinci, ktorí zabijú toho nesprávneho a podľa všetkého z toho bude ešte veľký prúser pre Dextera vo viacerých rovinách. No a ešte sa konečne objavila aj Yvonne Strahovski, takže čistý plný počet. ()

Necrotongue

Sedmá sezóna se zatím nese v tom správném duchu. I na třetí pokus mě tvůrci bezvýhradně potěšili, i když mě tentokrát zaujalo hlavně dění kolem Louise i lov na Raye Speltzera a vztah mezi Debrou a Dexterem v tomto případě události spíše doplňoval. ()