Dexter a miamská policie svedou závod s časem, aby chytili Vrahy soudného dne dřív, než se zatměním Měsíce spáchají svůj poslední strašlivý čin. Debra se vyrovnává s novými skutečnostmi ve svém citovém životě. (HBO Europe)

topi80

Obvykle bývají poslední epizody každé série tohoto seriálu takové dojezdové, zde nám závěrečné sekundy přinesly jedno překvapení. Překvapující na něm nebylo to, že by bylo neočekávané, ale to, jak znenadání přišlo. ()

Anderton

Tak zakončenie bolo excelentné. To ale nepripisujem ani tak logickému uzavretiu prípadu, kde sa už zase tak veľa prekvapivého neudeje. Ale ako sa to vezme, identita potenciálneho obetného baránka prekvapila. Tak za prvé Bautista povie Quinnovi, že je... viete čo, takže konečne ma v tomto seriáli niekto prvýkrát citoval. No a na posledný záber, akým končila šiesta sada, som popravde čakal už od série číslo 1. No a dočkal som sa. ()

Necrotongue

Mé pocity z finální epizody šesté sezóny nebyly úplně jednoznačné. Bylo tady všechno, co mám u tohoto seriálu rád: tvůrci dokázali opět přijít s kvalitní atmosférou, nechybělo ani slušné napětí a došlo i na akci, na druhou stranu na mě děj působil místy překombinovaně, ale závěr byl přímo dokonalý. ()

• Při pohledu na řidičský průkaz si lze všimnout, že Dexter (Michael C. Hall) má stejné datum narození jako jeho herecký představitel, tedy 1. 2. 1971. (Caminzind)