Pokud chce Dexter dopadnout Vrahy soudného dne, musí vytvořit svoji vlastní hrůzostrašnou kompozici. Debřin souboj s kapitánkou LaGuertovou v případu zavražděné prostitutky je konečně minulostí a psycholožka dojde k šokujícímu závěru. (HBO Europe)

Anderton

Improvizuje sa a tieto improvizácie nie sú našťastie odfláknuté, ale Dextera vedú k cieľu. Lenže ono také nadýchanie sa nejakého svinstva vám môže znížiť motorické schopnosti a v samotnom finále začnete prehrávať. Trochu sa čudujem, že epizóda neskončila o minútu skôr, takto je až príliš uzavretá a vlastne sa nemusíme o Dextera aj naďalej báť. Uzavrie sa linka s mŕtvou prostitútkou a víťazom je tu niekto tretí, čo nutne neznamená, že ten, kto je v práve, práve naopak. ()

LachtanShows

Z neurčitého Colina Hankse se vyprofilovala opravdu poutavá postava, přestože člověk ví, že se tu už nejspíš dlouho nepookřeje. Závěr epizody hustý, ale ne takový, že by člověk nedokázal předpovědět další vývoj. ()

Necrotongue

Jsem rád, že jsem se u předchozího dílu rozhodl pro plnou palbu, protože jedenáctá epizoda byla lehce slabší, ale na tři kousky jsem přece jen jít nechtěl. Děj nebyl vůbec špatný, jen mě nedokázal vtáhnout tak jako v předcházejícím případě. Každopádně došlo k dalšímu vývoji a nuda se nedostavila. ()