Když Dexter zjistí, že má o něj a o Lumen zájem někdo mimo miamskou metropolitní policii, musí minimalizovat škody. Debřina teorie o mizejících podezřelých v případu dívek z barelů začíná dostávat jasnější obrysy a Quinn se zaplete do jedné vraždy víc, než by si přál. (HBO Europe)

Anderton

Príprava na finále je síce skvelá, ale niektoré veci sa vyriešili až príliš jednoducho, viď sledovačka Peterom Wellerom. Prečo Quinn neotvoril dodávku, keď už bol na mieste? Ale to sú iba drobnosti. Epizóda sa snažila najmä usporiadať čo najelegantnejšie šachovnicu pred záverečným zúčtovaním. Vtipné je, že držíme palce ako polícii, tak Dexterovi s Lumen a obom skupinkám želáme úspech, aspoň ja to osobne tak vnímam. No a Jordan je najslizkejší záporák celého seriálu, aspoň doposiaľ, a želám mu skutočne nepríjemný koniec. ()

Necrotongue

Pochválil jsem předchozí díl, a hned můžu pochválit i jedenáctou epizodu, přestože mě v jednu chvíli nepříjemně zaskočily Dexterovy romantické nálady. Každopádně jsem se dočkal kvalitní atmosféry vystavěné na fungujícím napětí a přiměřené dávce akce. ()

topi80

Jednu myšlenku mohu napsat k jedenáctému i dvanáctému dílu. Dexterovi hoří koudel na několika místech najednou, takže stanovení priorit není úplně nejlehčí. Nechat mrtvolu se jen tak někde povalovat? Uklidit po sobě hned nebo až potom? Vystavit někoho nebezpečí? Přiklusat okamžitě na oddělení a nebudit podezření? Zkrátka klasický dexterovský mix. ()