Právě když Dexter objeví nového spojence ve štvanici na Lumeniny nedávné trýznitele, musí se on i Lumen stáhnout do pozadí. Detektivové z oddělení vražd totiž odhalí klíčové skutečnosti, které vedou k jednomu z hlavních cílů téhle dvojice. Debře se podaří identifikovat další dva podezřelé v případu dívek z barelů. (HBO Europe)

Anderton

Puzzle z fotky je doplnené posledným dielikom, ďalším slizom, ktorý sa tak stane obetným baránkom aj sliza číslo 1 v snahe vyvliecť sa z toho s čistým štítom. Každý si hrá (nielen) v tejto epizóde na vlastnom piesočku, súrodenci Morganovci sa našťastie stále míňajú ako fyzicky, tak aj mentálne v tom, ako riešiť dané situácie. No a Lumen má svoju významnú premiéru konečne za sebou, snáď partička nezanechala po sebe nejaké tie neželané stopy. Vlastne, ono to nájdením jej stôp tentokrát končí... ()

AndrewNewman

Koľkokrát si túto sériu pozreli tvorcovia filmu Plivu na váš hrob? Inak parádna epizódka, s hustým napätím a logickým vyvrcholením na konci. Posledná dva diely budú určite mimoriadne vypäté, najviac ma asi zaujíma, ako si Dex poradí so starým a mimoriadne nesympatickým súkromným očkom. ()

Necrotongue

Scénárista vynechal otravně zbytečné rozhovory a soustředil se hlavně na to, co dělá Dextera Dexterem, za což jsem mu byl opravdu vděčný. Epizoda tak měla parádní tempo a bavilo mě policejní vyšetřování i cesta dynamického dua za pomstou. Žádná nuda se nedostavila a výborně jsem se bavil. ()