Dexter zjistí, že se ocitl uprostřed šachové partie proti svému bývalému společníkovi, zatímco se oba snaží získat jeden nad druhým převahu. Miguel si získá Ritinu náklonnost, když jí ukáže honosný svatební dar. Debra váhá, jestli jí vztah s Antonem stojí za to, aby ohrozila svou kariéru. (HBO Europe)

Anderton

Preťahovaná Dexter-Miguel o to, kto má v tejto vražednej hre navrch, pokračuje ďalej. A situácia sa mení doslova niekoľkokrát za epizódu. Ale aspoň máme jasného favorita, minulú sezónu nám muselo byť nevinného kolegu z práce aspoň trochu ľúto. Do veci sa zaplietajú aj žiarlivé, repsektíve nervózne priateľky oboch súperov, čo im vec vôbec neuľahčuje. Ale obviniť manžela, že je nevinný, pritom ten si užíval vraždenie ženy namiesto sexu, je opäť ten dexterovský čierny humor, aký máme radi. ()

Necrotongue

Ani tentokrát mě tvůrci seriálu nezklamali, psychologická válka mezi Dexterem a Miguelem nabila epizodu kvalitním napětím, a přestože nedošlo k žádné větší akci, byl pro mě po celou dobu děj dostatečně zajímavý, abych se výborně bavil. O nudě by se nedalo mluvit ani omylem. ()

• Autor knižní předlohy Jeff Lindsay se v této epizodě objevil v malé roli detektiva hlídajícího nemocniční pokoj. (Ignus.cz)