Dexter nestačí uhýbat kulkám – jak těm obrazným, tak i těm skutečným. Musí teď rozhodnout nejen o svém osudu, ale i o životě těch, na kterých mu nejvíc záleží. Lila se nejdříve pokouší Dextera přinutit, aby ji znovu miloval. Jenže pak učiní šokující objev, který jejich vztah navždy změní. (HBO Europe)

Anderton

Posledný nádych pred finále. Za plnú paľbu to tentokrát nebude preto, lebo si z nejakého dôvodu Dexter neskontroloval navigáciu v aute po návrate z lode. Takže tvorcovia z neho v prospech dramaturgie občas robia menšieho blbca a s týmito vecami sa mi nie najľahšie zrovnáva. Inak som rád, že si to s tým priznaním rozmyslel, to už by bolo na mňa vážne moc. ()

topi80

S posledními díly této série se nám zcela vytratila Lundyho přímočarost a nekompromisnost jeho logického uvažování, místo toho se stává jen postavou z romance. Nutno říci, že Doakes má ve svém úsilí o svobodu značnou smůlu. A ta zdaleka nekončí. ()

Necrotongue

Příběh ani tentokrát nepostrádal pořádnou porci napětí, nechyběla ani nějaká ta akce, atmosféra byla skvěle tísnivá, nejlepší byl ale Dexterův vnitřní boj a cesta k důležitému životnímu rozhodnutí. Bavil jsem se naprosto dokonale a závěr dílu byl tou nejlepší pozvánkou pro sledování další části. ()

LachtanShows

Cením, jak se ke konci série dokázalo poukázat na vlastně zcela jiného úhlavního záporáka, než byl prezentován v předešlých dílech. Ačkoli antagonistické sklony měla ona postava od samotného začátku. ()