Písemné prohlášení "řezníka z přístavu" způsobí ve skupině zvláštního určení, která má za úkol vraha dopadnout, zmatek. To je ale součástí Dexterova akčního plánu, jak svést agenta FBI Lundiho ze stopy. (HBO Europe)

hrumsrt

Dexter vs. Doax bylo pěkně zahrané, ale co tentokrát potěšilo byla Rita ve vztahu s matkou, kde s konečně Rita dokázala postavit za svůj vztah s Dexterem. Hlavní linka série nikam moc neposkočila, ale Dexter dostal prostor... ()

Necrotongue

Sedmá epizoda pro mě byla sympaticky vyrovnaná. Tvůrci se sice hodně zaměřili na různé mezilidské vztahy, ale zároveň dali dostatek prostoru vyhrocené situaci mezi Dexterem a seržantem Doakesem i vývoji vyšetřování případu "Řezníka ze zálivu". ()

Anderton

Opäť sa viac zameriavame na vývoj vzťahov, pričom sa postavy rozchádzajú a dávajú dokopy v takom poradí, v akom čakáme. Medzi Dexterom a nasratým kolegom z oddelenia to už vážne vrie a dokonca aj vyvrie. Pričom sa tu hrajú na kočku a myš (inak ako malé deti) a ako hovorí Dex, tak je stále o krok vpred. A to aj v prípade zahladzovania stôp a zavádzania vyšetrovateľov do slepých uličiek. Mám pocit, že nabudúce by som už mal zaokrúhľovať konečne na päť hviezd, snáď nebude kvalita smerom k finále klesať, ale naopak ešte viac stúpať. ()