Dexter žije idylický vesnický život. Aby ovládl své vražedné choutky, dodržuje přísný tréninkový režim. Jeho pohodový život ale naruší návštěva nevídaného hosta... (TV Prima)

FeriusParfax

Tak po letech v izolaci se Dexter bohužel změnil ještě k horšímu. Je to připosranej, obyčejnej, tuctovej obyvatel maloměsta. Vnitřní trefné monology naštěstí zůstaly, ale není to zkrátka ten psychouš z prvních dílů. Už v recenzi na Dextera jsem psala, že postupně měkne, a to se mi teda vůbec nelíbilo. Vždyť právě díky černému humoru, absence emocí a empatie, vražedných choutek a jeho psychoušských myšlenek se na to většina lidí dívala. Kdo chce vidět Dextera – sráče? První díl dost zklamání. Jedna vraždička se odehrála, ale nebylo to zkrátka ono ()

Cappuccino

Deviata séria s názvom New Blood má veľký potenciál stať sa úctyhodným zakončením, po akom fanúšikovia seriálu dlhé roky túžia. Chmúrny rozbeh v novom zasneženom prostredí vo mne vyvolal zimomriavky a neukojiteľný hlad po ďalších epizódach, ktoré bude Showtime dávkovať každý týždeň. Azda jedinú väčšiu výčitku by som smeroval na nedostatok výrazných vedľajších postáv, ktoré by do Dexterovho temného života priniesli trochu šťavy. Možno sa ich dočkáme v ďalších častiach, uvidíme. Ak nie, absencia druhého Vinca Masuku či Angela Batistu môže zamrzieť. Viac som sa rozpísal tu. ()

Pilda17

Co čekat po takové době od Dextera, kdy osmá série byla čistokrevný pohřeb? Z mé strany absolutně nic! Jenže jsem dostal mnohem víc než jsem čekal. Dexter si dal pauzu, chápu, máme otázky, také chápu, ale vidět ho znovu po tolika letech a je možné, že konečně dostaneme odpovědi? To je jedna z věcí, proč tomu šanci musím dát, nebýt osmé série, jedná se o nejlepší seriál. Tak pojďte tvůrci, napravte zpackanou předchozí sérii, šanci dostanete! Dejte tomuto seriálu závěr, který si zaslouží. ()

warrenur

Ooo, tak toto si uzijem. :) Srdcovka konecne spat a so slusnym rozbehom, i ked trochu "rusty", stale je to tak, ako ma byt. Jedina vec, co ma vyrusila, i ked podstatna, je, ako vas po 10tich rokoch najde niekto, pri zmenenom mene a absencii udajov z minulosti na socialnych sietach, ak to nie je nejaka mocna institucia? Proste nijako..skoda, ze tato hlavna linia bude stat na vratkych nohach...mozno to vsak vysvetlia. Som zvedavy, ci opat budu diely viac-menej epizodky, alebo bude v popredi nejaka ustredna tema. 85% ()

kitsuchan97

"Life is short...dude." Pomalejší start nové série - dá se pochopit, je potřeba se seznámit s novým prostředím a charaktery. Druhá část dílu určitě zajímavější. Doufám, že během celé série uslyšíme více originálního soundtracku, jelikož jeho mírná absence mi trochu vadila. I přes to je skvělé znovu vidět Michaela po tolika letech v jeho nejvíce ikonické roli. Slušných 8/10 a snad se to rozjede. ()

• Zbraň, kterou Dexter (Michael C. Hall) zandavá do držáku u sebe v obchodě, je malorážka CZ 457 České zbrojovky Uherský Brod. (veronikajel)