V hlavní roli: SRDCE a jeho schopnost milovat i nenávidět. V šesti příbězích se rozvíjejí dramata i vášně, ztráty i nečekané objevy - jak také jinak, když jejich ústředním motivem je srdce a jeho schopnost milovat i nenávidět. Sledujeme příběh z předměstí Los Angeles, když je mladá atraktivní žena nucena čelit nesnázím s neznámým Mexičanem. Naopak plné humoru je vyprávění, v němž neúspěšný filmař, který přišel do Ameriky, žaluje její vládu kvůli "nefungujícímu americkému snu". Skutečné drama nastává v příběhu zasazeném do koncentračního tábora, kde nelidské podmínky obnažují lidské charaktery až na kost. V dalším příspěvku vidíme mladou ženu, která má jako v pohádce úplně vše - a přece ji tento svět netěší. Závěrečné vyprávění, zachycující jinou ženu vypořádávajícíc se s prokletím, jež po generace sužuje její rodinu, bere dech svou hloubkou. (oficiálny text distribútora)

playboxguest

Charlie Sheen a Anna Faris v porotě hláskující soutěže (80%), Eva Mendes na cestě za opravou auta (40%), Kathy Bates jako soudkyně v případu zadlužilého herce (60%), Stellan Skarsgard jako nácek hledající cestu ke svýmu žiďákovi (80%), Julie Delphy jako jediná nešťastná osoba v jinak šťastném světě (60%) a vrcholná Imelda Staunton jako dáma, která se den před 57.narozeninama smiřuje s faktem, že se z jejího rodu 57 nikdo nedožil (80%). Celkově skvělá povídková sada, která, ať už sledujete jakoukoli povídku, vyzařuje naprosto parádní atmosféru i výkony. Nečekala jsem nic, dostala jsem mnoho. ()

..Lucas..

Viděl jsem delší verzi, kde je o povídku navíc - to byla povídka s Gerardem Butlerem, který chtěl spáchat sebevraždu, ale nakonec se věci vyvrbí trochu jinak ;) ostatní povídky se mi líbily, nejlepší byla asi se Stellanem Skarsgardem a pak ta s Annou Faris a Charliem Sheenem. Povídka s Imeldou Staunton byla taky povedená, nejslabší mi přišla povídka s Evou Mendes a také i ta s Juliíí Delpy. Celkově ale povedený film, čtyři hvězdy. ()

Fiftis

Skoro mi oči vypadli pri pozeraní sa na niečo, čo som nevedel identifikovať. Začalo to s hercami zo Scary Movie, no vtipné to nebolo. Potom sa film rozložil do mnohých príbehov, ktoré nedávali zmysel a nezapadali do seba. Navyše nudili a film neviem z akého dôvodu vyzeral akoby bol z nemeckej či francúzskej produkcie. Snímka je príliš depresívna, až som sám chcel vyskočiť z okna ako jedna z protagonistiek. Keďže je film tak zlý a nudný a skoro nik ho nevidel a skoro nik si neprečíta tento komentár, napíšem, že som sa k nemu dostal cez youtube na kanáli o filmových scénach zameraných na foot fetish vo filmoch. No a vidieť, že v tom hrá aj sexi Eva Mendes, bola to jasná voľba. Práve za Evu dávam jednu hviezdu, i keď aj jej príbeh nudil a stavím sa že oľutovala že v tom hrala ak si to aj pozrela. ()

ilemas odpad!

Tak tohle mě děsně nudilo, vydržel jsem jen kvůli dalším povídkám. Jedna povídka horší než druhá, absolutně o ničem. Nejskvělejší byla jako vždy Kathy Bates. ()