Ajťáci - Série 3 (2008) (séria)

Projev (S03E04)

(epizóda)

Jen je zvolena „zaměstnancem měsíce". Je z toho celá pryč, ale když se dozví, že se od ní očekává zdvořilostní proslov na příslušné schůzi zaměstnanců, tak jí sklapne. Požádá své věčně frustrované a nedůvěřivé podřízené o pomoc. Ti ji se spikleneckým úšklebkem slíbí něco vymyslet. Douglas, dědic a boss firmy Reynholm Industries, poskytuje interview do magazínu „Boháči" a vášnivě se zamiluje do půvabné novinářky a nekompromisně ji pozve do restaurace a pak k sobě. April se marně vymlouvá, že byla dřív mužem, nakonec jeho city opětuje a prožívají vášnivou lásku. Roy a Moss předají Jen podezřele naivní krabičku s „internetem" a text její slavnostní řeči. Jen je nedůvěřivá nicméně jí nezbývá než nabídku přijmout. Mezi Douglasem a April dojde k rozmíšce, mužná minulost jeho milenky mu vadí. Marně ho April přesvědčuje, že šlo o výmluvu, je odmrštěna. Ale asi na její chlapské minulosti něco bylo, následuje totiž velmi chlapská rvačka, při které postupně společnými silami rozmlátí vybavení laboratoře a pak se probourají sádrokartonovou stěnou do zasedačky, kde má Jen zrovna proslov. V nastalé vřavě se rozbije krabička s „internetem" a zděšení zaměstnanci opouštějí v panice místnost. Roy a Moss jsou spokojeni. (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

"Musel jsem tahat pracovníka měsíce z osudí." Takže Jen vyhrála naprosto zaslouženě a tak mohla akcionářům ukázat internet. Internet? Proč ne? Vždyť s tím Starostové internetu souhlasili, Steven Hawking ho odmagnetizoval a já jsem smíchy padl pod stůl. Tentokrát Ajťáci dokonce předčili nadrženého Douglase, i když jen o špičku penisu. ()

Necrotongue

Čtvrtá epizoda třetí sezóny patří jednoznačně k mým nejoblíbenějším. Už jen Douglasův románek s íránskou reportérkou mě sám o sobě bavil, hbitě ho ale překonala trojice firemních sklepních bytostí, protože Jen byla extrémně nadšená a oba její spolupracovníci dostatečně škodolibí, aby mohl být přednesen projev, v jehož průběhu byl představen internet ve své pravé podobě. / Poučení: I když se svět řítí do záhuby, snaž se nepropadnout panice. ()

honajz2

Další skvělá epizoda, kvalitou srovnatelná s tou předchozí a vlastně bych k ní napsal to samé, co k minulé - ještě s dodatkem, že tady mě ten konec fakt odrovnal :D Vypadá to, že jsem se naštěstí mýlil a že mě ten seriál pořád má čím překvapit, tak snad tomu tak bude i nadále a tyhle dvě epizody nebyly výjimky. Slabých 5* ()