Ajťáci - Série 3 (2008) (séria)

Ulítli na kalendáři (S03E06)

(epizóda)
  • Česko Exoti z kalendáře (viac)

Roy se náhodou ocitne v sedmém patře, kde je nespočet krásných dívek. Ta nejkrásnější se o něj zajímá, má ale postiženého bratra, který výrazně šilhá. Když se Roy dostatečně nasměje, tak se pak stydí a rozhodne se podílet na vytvoření charitativního kalendáře ve prospěch očních postižení. Předstírá, že je fotograf a už vidí, jak fotí svůdné krásky. Jen všem namluví, že daleko působivější a účinnější bude, když na fotografiích budou babičky. Roy přemlouvá staré dámy a je podezříván z úchylností všeho druhu. Nakonec zvolí nejhorší kompromis. Sežene pánský kompars a snaží se fotografiím dodat erotický podtext. Výsledek je katastrofální, ale krásná sestra šilhavého bratra se na něj vůbec nezlobí. (Česká televize)

honajz2

Možná krapet vtipnější než ta předchozí epizoda, ale i tak bych k ní napsal to samé. Nápady už se prostě vyčerpaly a geniality první a poloviny druhé série to už asi nedosáhne ani vzdáleně a v téhle kvalitě mě to sice baví, ale ne zrovna moc a tak pro mě sledování dalších dílů trochu postrádá smysl... Škoda. Lepší 3* ()

Jara.Cimrman.jr

"Jako šéfka oddělení jste dala koule na špalek." Kdybych se těšil na erotický kalendář, tak by mě neuspokojily nahé krásky ze 7. patra. Určitě ne. Vždyť je to tak sexistické. Já chci vidět hambaté babičky nebo potrhlé vědce, protože to je umění. Ale jsem já nějaký umělec? Nejsem, jsem jen normální chlap standardně myslící penisem, takže ty holky ze sedmého beru a s tím ostatním můžete zatopit. ()

Necrotongue

Až do finálové epizody třetí sezóny mi byla Jen i přes své drobné nedostatky (nebo možná právě pro ně) sympatická, tady si u mě ale rozhodně nešplhla, když se přidala k (v dnešní době již většinovému) bučícímu stádu pokrateckých moralistů. Šestý díl měl kromě Jen i další mouchy, ale přesto mě nesmírně bavil obětavý Roy a skvěle jsem si to užil u sledování Mossovy dovolené. / Poučení: Nebuď kazišukem. ()