honajz2

To teda byla nuda. V Jerichu bude brzy Halloween a i přes to, že je většina USA zdevastovaná po pádu atomových bomb, se tu slaví a venku je to samá dýně, u kterých vůbec nechápu, kde je v takové situaci v takovém počtu vzali. Děje se tu ale spousta jiných zajímavých věcí - Dale se snaží sblížit s tou holkou, co po něm už od začátku jede, starosta je stále nemocný, ale snaží se předstírat, že to není tak vážné, Jake s policií musí něco usmlouvávat s vůdcem zákeřné skupiny z minula, který očividně má s Jakem nějakou vlastní zkušenost, Robert rozhodně není táta roku a ještě se teď dozví, že jeho ex měla přítele... No samé zajímavé události, často jak z telenovely. A ještě že to naštěstí neskončilo spokojenou společnou oslavou Halloweenu, protože to bych ani tu druhou hvězdu nedal. Nejzajímavější z celého filmu je moment, kdy se vrátí jeden z členů hlídky a řekne jim o situaci v okolí, ale tohle trvá v epizodě tak tři minuty a pak už se to k tomu ani nevrací. A proč sakra Jake neřeší už Robertovo tajemství? To se na to náhodou zapomnělo nebo co? Jako co vám budu vyprávět, tahle epizoda stojí za prd. Hodně za prd a mrzí mě, jak to po skvělém pilotu je stále horší a horší. Nicméně jsem koukal, že tahle epizoda má být údajně ta ze všech nejhorší a ta příští má být výrazně lepší, tak jí ještě dám šanci. Jestli mě ale zklame i ta, kašlu na celé Jericho. Slabé 2* ()