Telefonuje si vaše třináctiletá dcera s někým, koho neznáte? Pozor, aby nešlo o vraha! V oboře letohrádku Hvězda je objevena již druhá oběť sexuálního devianta. Olina (A. Krejčíková), spolužačka zavražděné třináctileté dívky, má tajemství: telefonuje jí neznámý muž a zastřeným hlasem s ní probírá její pubertální bolístky. Olina se cítí osamělá. Rázná matka (V. Cibulková) ji svou majetnickou láskou dusí, i její tatínek (M. Etzler) má co dělat, aby ženinu lásku unesl. Matka pojme podezření, že neznámý telefonující je totožný s vrahem. Jenže to, co zprvu vypadalo jako zbytečná starost, přerůstá v opravdovou bitvu o záchranu dcery. V matčině minulosti je totiž cosi, co vzbuzuje strach… (Česká televize)

Lish84

Tvůrci by si měli hlavně ujasnit žánr. Krimi thriller s příměsí rodinného dramatu - to se dá akceptovat. Ale když na scénu vstoupí Jiřina Bohdalová, je z toho najednou bláznivá komedie... Co se týče kriminální zápletky, není těžké odhadnout pachatele předem - bohužel hodně předem, už někdy v 1/3 filmu. Ne že bych byl tak dobrý detektiv, ale tvůrci velmi nešikovně použijí postupy podobných zahraničních filmů. Sice se pak snaží diváka zviklat pár scénami a záběry, ale aranžují je velmi okatě až trapně. ()

dr.fish

Kriminálka rozhodně mizerná. Coby sólo pro Vilmu ovšem výborné. Cibulková si svou nevyrovnanou hysterickou matku střihla s chutí a plným nasazením. Film je natolik košatý dějovými odbočkami, že chvílemi ani nevíme, o čem to původně mělo být. Nakonec zřejmě jen o vztahu matky a dcery, zbytek nepodstatný. Mně ale byl tento pelmel docela sympatický a zanechal příjemný pocit. Takže 70%. ()

larelay

Aj napriek pokrocilej hodine, v ktorej film davali, som ho dopozerala. Ale rozhodne to nebolo kvoli tomu, ze by bol nejako uchvatne dobry, prave naopak. Nezdielam nazor s ostatnymi, ze Vilma zahrala dobre, mne to prislo hrozne afektovane a prehravane... Kazdopadne ma to drzalo do konca, co beriem ako plus, skoda, ze len jedno z mala. ()

Pitryx

Nebylo to nejhorší, jen ten příběh měli nechat běžet na tom základním příběhu, a necestovat někam do minulosti matky hlavní hrdinky. Možná to přidalo příběhu na hloubce, ale pro mne to byla jen zbytečné odbočování od hlavní linie a zdržování děje. Herci byli skvělí, ale stopáž se mně zdála zbytečně dlouhá. Občas bylo v ději hlucho. Ty komediální prvky, asi nechtěné, zbytečně shazovaly psychologický podtext. Podívat a zapomenout. ()

Terva

CITÁT - To je stará Krbcová, holka se jí někde toulá........... On mi zatím jen telefonuje ...jako..... a zve mě na večeři...jako... Scéna se psem, okolo 20 minuty byla velmi trapná. Psychologické kriminální drama s naprosto příšerným hereckým obsazením a ještě horším hudebním doprovodem. A aby to nebylo tak jednoduché, některé dialogy vás dokážou unudit k smrti. Jedině snad Jiřina Bohdalová něco do filmu přinese, ale dobrý herecký výkon to moc není. CITÁT - No, co, na něco umřít musím.......... Celkový dojem? Nic moc a ani ten konec to nezachrání. Potom jsem měl chuť skočit do sklepa, praštit nějaký to bezdomáčko po palici a zaběhnout k Vietnamcům, koupit nějakou tu lahvinku, nejlépe bez kolku, a věnovat mu jí, jak se tak říká - na zahřátí. ()