Nezaměnitelné aroma modrých výfukových plynů "rytíře z Eisennachu" nás bude provázet silvestrovskou nocí konce milénia s Divadlem Sklep. Plechová maska korábu drkotavých dálnic skrývá zábavu, smích ale i pláč, zamyšlení i ponaučení.
Navštívíme krajany v Jižní Africe, dohledáme párek čápů, nahlédneme do soukromí panenek Barbie. Prostor samozřejmě dostane poezie i nové progresivní směry ve výrobě dětských večerníčků. Nebude chybět řízná sklepovská dechovka a společně si tiše zarybaříme na Modré zátoce. Wartburg movie show vás důstojně připraví na skon věků. (oficiálny text distribútora)

Thorgerda

Obvykle vyrovnaná úroveň jednotlivých skečů tady dost kolísá... Barbíny, Rybáři, Mamko Tatič - úžasný.... ale třeba Čapí town Václava Marhoula... totální těžkopádnost a křeč bez humoru, ale zato dlouhá a na pokračování... nikdo si to s ním asi nechce z taktických důvodů rozházet, a tak se Václav nikdy nedozví, že Marhoulovým vtipům se směje asi jen sám Marhoul... ()

igi B.

Ále kulový! Pár skvělých momentů obaluje spousta oprudentní vaty, páč kluci (no s holkama, jo, jasně) holt chtěli (a dostali ty možnosti, že...) být rychle ve vatě... °-/ . . . Zbytečně(!) křečovité skeče, mocné tlačení na pilu, marné šaškování, otravné bláboly, plagiátorství... Kde to holt není, tam ani Warťas nejede... - - - P.S. Však pěkně si uměli klucí helpnout, že. Vlastně je to až smutně signifikantní, jak fikaně se jistí pražskonárodní >úmělci< promrdali k lizu a díky stavu devalvace té naší prostonárodní popřevratové pisskultůry a za pomoci píárových mérdií se vlastně uměle stále udržují veřejnoprávě u lizu. A vidět Marhoula (i za ten Barrandoff!) - jen zhnusení a pohrdání! Howgh. - - - - - (Poprvé viděno v oněch dobách vejvarových, poctivě zasuto ve sklepích paměti, hodnocení po repete na >dvoutaktním prostoru< 272., komentář zde lehce otrávený ty bláho /"nemenovat"!!!/ jako šestnáctý - 2.8.2011) ()

Adam Bernau

Výborné velice velmi, ale předešlé Multicar mi (narozdíl od celkového hodnocení i výmluvného spacylemona) připadá lepší. Jinými slovy, kdyby mělo z obou pásem existovat jen jedno, hlasoval bych pro to starší, byť s těžkým srdcem. Vrchol Wartburgu je pro mě vlastně už v úvodu, je jím odbourávajícně přesný protestsongař Hanák, nebojící se parodovat dokonce svatého Karla Kryla. ()

Radek99

Tak už jen kvůli Plechové hubičce v neodolatelném rytmu polky, Mamko Tatičovi a Shitcomu je tahle filmová besídka divadla Sklep nezapomenutelná... Viděl jsem ji kdysi na Silvestra roku 1999 coby součást komponovaného pořadu na ČT2 a byla to skutečně televizní událost, dodnes ji mám nahranou kdesi na VHS videokazetě (médiu minulého věku, které se ztratilo s předešlým miléniem...vzpomeňmež při té příležitosti znovu Shitcom, kde je fenoménu videa věnováno pár vtipných replik). Při jejím reprízování jako divák zjišťuji, že tenhle humor nezestárl (narozdíl od televizních záznamů původních sklepáckých besídek z hloubi devadesátých let)... ()

spacylemon

Tak vám to teda řeknu: nic lepšího nebylo pro televizi natočeno! (no dobře, možná až na Českou sodu) Mouchy, které měl hodně nevyvážený předchůdce Wartburgu - Multicar Movie Show, byly vychytány, nezapomenutelná hláška střídá hlášku, geniální scénka scénku... A omezit se jenom na Macháčkova Mamko Tatiče, by bylo volaké krátkozraké... Tady totiž není slabé místo: Marhoul s Burdou v mystifikační africké odysee Nemenuj, Hanák a Lenka Vychodilová jako dokonale přesní manželé důchodci nad hrobem, Bára Trojanová, Tereza Kučerová, Lenka Andelová jako růžové barbíny s úchylnou dikcí, Macháček und Burda - rybáři - ochránci přírody, kteří se třeba potkají 17. listopadu, sitcomová rodinka Hanák, Vychodilová, Macháček, Pafková v parodii Shitcom (heilování+incest included)... všechno je to dokonalost sama, vrchol sklepáckého humoru! ()