Driftwood je výchovný tábor pro teenagery, kterému velí krutý kapitán Doug Kennedy(Diamond Dallas Page) a jeho mladý agresivní stoupenec Yates (Talan Torreiro). Jednoho dne se sem dostává i šestnáctiletý David Forrester (Ricky Ullman), který se viní ze smrti svého o rok staršího bratra. Vzápětí se David dozvídá o místní legendě o duchu Jonathanovi (Connor Ross), který byl v zařízení zavražděn před lety. Dodnes nikdo neví, kdo ho zabil a vrah je stále na svobodě. (Chatterer)

ricci.s

Podpriemerný horor. Celú dobu je jasné, kto je vrahom, takže len sledujeme osudy jedného teenagera v ústave. Popri tom sa nám z času na čas objaví duch, ktorý nevyzerá nijako extra strašidelne a samozrejme dovedie nášho hlavného hrdinu k pravde. Dá sa na to pozerať, ale nič ma tu nezaujalo, do zajtra zabudnem. ()

J*A*S*M

Ohromná nuda se strašlivě předvídatelným dějem. Přesný průběh konce vás napadne po deseti minutách sledování. Tak srandovně světle červenou krev, která se tu na několika místech objevuje, jsem už dlouho v žádném filmu neviděl. Nenapadá mě jediný důvod, proč tento počin někomu doporučit. ()