Naruto: Záchrana snežné princezny

• Japonsko Gekidžóban Naruto: Daikacugeki! Juki-hime ninpóčó datteba jo!! (viac)

Nikdy se nevzdám - vám bude znít v hlavě ještě dlouho po zhlédnutí tohoto filmu. Hlavní hrdina Naruto, co by celkem nenápadný náctiletý kluk v oranžové kombinéze, je trochu snílek, ale své sny díky své nezlomitelné vůli a skryté síle Chakry plní do detailu. Snímek vám na začátku ukáže v kině úryvek z filmové série o "sněžné princezně", do které se Naruto zamiluje pro jeji nezlomitelnost a odhodlanost. Jaký zázrak, když pak ve skutečnosti na koni proskočí kolem jeho hlavy! Herečka se ale chová velice chladně a odmítavě, což Naruta v žádném případě neodradí od pokusů si ji získat. Natáčení dalšího filmu se má přesunout do Sněžné země, kam ale herečka v žádném případě nechce cestovat. Naruto s jeho přáteli je najat na její ochranu, která se z počátku zdá být zbytečnou. Když se ale ukáže, že herečka hrající sněžnou princeznu je opravdovou princeznou ze Sněžné země a tamní usurpátor Dotou prahne po získání krystalu, který jí houpe na krku, aby získal skrytý poklad, děj se značně přiostří a na scénu vstupují efektní souboje a nečekané zvraty děje. Ikdyž osud Narutovi vůbec nehraje do karet, nikdy se nevzdá. (shinobi)

Hitman_47

Kakashi nařídí svému týmu (Naruto, Sakura a Sasuke), aby před svou další misí šli do kina na film o bojové princezně Fuu (Naruto je její velký fanda). Po skončení filmu (tedy spíš po vyhození z projekce) jsou svědky pořádné honičky, kde pronásledovaný subjekt je právě herečka, která hraje princeznu Fuu. Naruto s ostatními se rozhodnou herečce pomoct (Naruto samozřejmě neustále herečku pronásleduje a žádá o autogram). Poté, co herečce pomůžou se od Kakashiho dozvídají cíl jejich další mise: Eskortovat herečku do Snow Country, kde má natočit další film. Ovšem zas tak jednoduchá mise to nebude.... Jojo, první film (ze tří) považuju za vůbec nejlepší, animace je na jedničku s hvězdičkou a bitek je tu jak nasraných. Rozhodně doporučuju! ()

Artyom_SVK

Veľmi jednoduchý príbeh a oproti seriálu to je akoby ste miestami sledovali úplne iné anime. Ja som si to dal po dlhej dobe druhý krát, pretože aj po toľkých rokoch som obrovský fanúšik Naruta a musím povedať, že zrovna tento prvý film na rozdiel od niektorých ďalších úletov je celkom fajn. Animácia je výrazne lepšia než v seriály a v porovnaní napríklad s druhým filmom tiež. Nové postavy a záporáci priemer, ale ako celok je to naozaj jeden z tých lepších Naruto filmov. ()

AmunRa

Dokonalý přehled seriálových prvků za necelé jeden a půl hoďky. Nezničitelný Naruto zvedá morálku depresivní herečce ("Nikdy se nevzdám, to je moje cesta ninji!"), Sakura umravňuje Naruta, Sasuke arogantně na všechno stačí sám a Kakaši v klídku sleduje situaci. Množství hezky zvládnutých bitek, hrdinské obětování, zlotřilý uchvatitel trůnu a trocha humoru jako koření - co víc si přát. Animace na úrovni seriálové neurazí ani nenadchne. ()

L3G1ON4R

Záchrana Sněžné princezny!, spíš to měli nazvat: Herecká demence sněžné princezny. Vždycky mě fascinuje narutova schopnost kdykoliv, komukoliv a jakkoliv něco rozmluvit a vtlouct mu do hlavy (někdy i doslovně) reálný pohled na věc. Film je povedený a slušně nacpaný řežbama dokonce i s Hatakem Kakashim, to se moc v seriálu nevidí, škoda jen, že neukázal celý obličej =oP a že princezna nedostala o něco víc do makovice. ()

method1

Tak po dosledování celého seriálu, přicházím k filmům. Ach ty [POZOR, SPOILER!] fantastické momenty, kdy je Sasuke ještě v Týmu 7, a vždycky každého sejme svým chladným uvažováním a jednou technikou. A proto se mi to líbí. Nejen připomenutí toho starého/mladého (podle toho jestli bereme v potaz jeho věk nebo datum vydání) Naruta, jak mění srdce lidí. A jedno malé překvapení. Čekal jsem, že Kakashi si schová své očko jako trumf, ale ne, on si ho ukáže po čtvrt hodině filmu, jen proto, aby dostal slečnu na loď. Asi ho to baví. ()