Love Hina Christmas Special: Silent Eve

(TV film)
  • Japonsko ラブひなクリスマススペシャル ~サイレント・イヴ~ (viac)

Horúce pramene a dievčenská ubytovňa sú spať. V tejto časti, ako aj samotný názov napovedá, sa dostaneme do obdobia Vianoc, kedy sa dávajú a dostávajú darčeky. Ani medzi dievčatami a Keitarom to nie je inak. Keď už ale má prísť ten deň, vyskytne sa niekoľko problémov. Vyriešia sa? Na odpoveď na túto otázku si treba pozrieť vianočný špeciál. (Hees)

Idaho

Zřejmě to nejlepší na Love Hina je Vánoční a Jarní speciál. Výraznější posuny ve vztazích. Keitaro i Narusegawa se projevují vcelku rozumně. Obzvláště Vánoční speciál stojí za to. Kdybych v sobě neměl pachuť ze seriálu, uvažoval bych o plném počtu. Takto je to jen za 80 %. ()

Hitman_47

Naprostý souhlas s mistrem Idaho...tenhle speciál přináší krom posunu ve vztazích navíc nabízí krásnou vánoční atmosféru a vůbec celý konec je velmi krásný....já se třeba letos na Vánoce dočkal pravého opaku v mém vztahu.. ()

Hees

Rozhodne najlepší diel Love hiny je tento vianočný špeciál.Love hina christmas special prekračuje tieň seriálu a stavia seba pred neho.Preto sa dokážem odosobniť od toho, že som videl seriál (a ten ma síce bavil od polovice) a povedať toto je lepšie. Obsah:A máme tu vianočný diel.Horúce pramene a dievčenská ubytovňa sú spať.V tomto diely ako aj samotný názov napovedá sa dostaneme do obdobia vianoc kedy sa dávajú a dostávajú darčeky.Ani medzi dievčatami a Keitarom to nie je inak.Keď už ale má prísť ten deň vyskytne sa niekoľko problémov.Vyriešia sa? Na odpoveď na túto otázku si treba pozrieť tento špeciál. ()

Subjektiv

Idaho má ve svém komentáři pravdu, ale během sledování jsem tak zčyničtěl, že vnímám vánoční speciál asi jako (pod)průměrnou vánoční romantickou předvídatelnou taškařici hollywoodského střihu. A pachuť ze seriálu u mě byla asi obzvlášť veliká. Lepší 2. ()

LordSnape

No tak vánoční speciál u mě zabodoval jen o bod víc jak původní seriál. Naru to ale celkem seklo v tom červeném oblečku, jinak se nejedná o nic převratného. K jistému posunu mezi oběma hlavními protagonisty zde došlo, ale i tak... 6/10 ()