Dívka z Pekla - Micuganae

(séria)
  • Japonsko 地獄少女三鼎 (viac)
Animovaný / Dráma / Fantasy / Horor / Mysteriózny / Psychologický
Japonsko, (2008–2009), 10 h 50 min (Minutáž: 25 min)

Tvorcovia:

Hiroši Watanabe

Kamera:

Akira Šimozaki

Mamiko Noto, Izumi Kitta, Nana Mizuki, Aki Tojosaki, Acuko Tanaka, Ikue Ótani, Kazuja Nakai, Kendži Nodžima, Nozomi Sasaki, Rie Kugimija, Susumu Čiba, Tamio Óki (viac)

Prometheus69

Aneb druhá u vesla... Zde už jsem měl dost pocit že tvůrci vaří tak trochu z vody... Navíc mi začala celkem na nervy líst ta neustále opakující scéna metamorfózy... Kdy z krásné ulity vylétl slušně otrávený motýl. Tu pasáž z druhou dívkou jsem taky moc nepochopil... Byla to halucinace, kterou jí chtěli donutit přehodnotit její rozhodování... nebo byla opravdu .....á? Bez tak to ve finále celkem slušně pohnojila, tak jaký to mělo pak sysel? Aby Aii už na věky brázdila řeky Styx? To měl bejt jako ten finální strhují konec celé trilogie? Hapyiend? Možná by bylo lepší kdyby ta třetí série už vůbec nevznikla.. Bohatě bych se spokojil (i když ze slzou u oka) z představou Aii smrti a její následovné vykoupení. Dojití věčného a zaslouženého klidu. Ale když už to tedy vzniklo, bylo by pokrytecké to zatracovat jen kuly té nešťastné hlavní příběhové linii. Za zmínku třeba stojí Skoumání Aiiny počínání z hlediska vědeckého pohledu, který ale netrvá moc dlouhou. protože opět děj přechází v klišé již zmíněné v minulém dílu" času dluhů" Takže aspoň za tu okrajovou polevu hvízdnu 3 hvězdy, jako že tento dort byl i tak docela poživatelný, ale klidně bych se o něj bez násilí rozdělil. Ale nechlubil bych se z tím zrovna. . :) ()

Carol Pifková

Toto tretie pokračovanie sa mi zdá asi najslabšie...... keď si to porovnám s prvým pokračovaním tak rozhodne tomu nemôžem dať 4*........ mám to už veľmi dlhú dobu rozpozerané a akosi sa mi nechce k tomu vrátiť pretože ma to prestalo baviť, možno keď to dopozerám svoje hodnotenie zmením ale zatiaľ dávam tomu 2* ()

JohnyTrava

Ja teda neviem. Na konci druhej série sa už zdalo, že sa autori konečné zmôžu na niečo poriadne, ale tretia séria ukázala nakoľko to bol len obyčajný klam. Škoda po nej siahať. Takže všetko sa nám vrátilo do starých koľají a z útrob pekla sa nám opäť nejakým spôsobom vyštveralo dievča z pekla. A načo? Aby sme si zaspomínali na obohranú schému, ktoré nudí už z diaľky. K tomu akože nejaký ten postranný dej. A tak sa opäť pýtam, a načo? Na hlúpu otázku hlúpa odpoveď, v tomto prípade je otázka odpoveďou sama. Veď načo. Ukážka toho, keď to autori nezvládnu a dokola omieľajú tú istú pesničku bez štipky (opätovne) prejavenej inovácie a na záver priam ukážu zbytočnosť tohto celého. Ale aby som len nekrivdil isto sa našla epizódka dve, ktoré mi celkom padli. Za nechty to visí u priemeru. ()