Skylar Eckerman (Shaun Sipos) jako skvělý zadák školního fotbalového týmu má, na co si vzpomene. Pro místní je hvězda a náležitě toho využívá. Ale stačí jeden chybný krůček, zranění kolena, a je všechno pryč. Walter Pearce (Ray Liotta) tak slavný není. Se svou ženou Deborah (Glenne Headly) a dcerami bydlí hned vedle Skylara, ale oba se v lásce příliš nemají. Walter je spořádaný člověk, který žije jen pro svou rodinu. I on však šlápl vedle a kvůli nevěře je rázem bez domova. Střechu nad hlavou mu překvapivě nabízí Skylar a spolu s ní i dost neobvyklé rady, jak získat ženu pět. Ale Deborah nedá druhou šanci snadno. (caisy)

Yardie

Byl jsem překvapený sám sebou, ale mě se to celkem líbilo. I když vím, že to bylo minimálně vtipné, předvídatelné od začátku do konce, místy naivní a nepravděpodobné. Ale mělo to jisté kouzlo, resp. to bylo natočeno s takovou pohodou a dobrou náladou a své udělal jistě i Ray Liotta, který zahrál poctivého manžela a trošku trumberu úžasně. Nebylo to bůhví jak vtipné, ale zábavné a příjemné jo. Nečekal jsem to, ale je to tak. Howgh! ()

Pythonator

Nudná neromantická komedie o nevěře. Všichni ostatní zahýbají též a pak zatloukají a nemusí trpět jako hlavní hrdina, z kterého udělala jeho rodina těžkého zločince a prasáka, že si dovolil smočit tam, kde to šlo, když to ženuška sama už zapomněla. Kdyby se ženské pořádně mužíčkům věnovaly, tak se pak nemusí strachovat z nevěry. A taky by se měly potvory naučit přiznat svůj podíl viny a netýrat skvělého pana Liottu, jako by si to chudák zasloužil. Brooke Nevin byla rozkošná a to je tak asi všechno. ()

P@\/EL

Dá se říci, že to byla vcelku ucházející komedie. Osobně bych si představoval daleko více humorných situací, které by mě dokázaly pořádně rozesmát, ale že by mě film vyloženě nudil, tak to bych něřekl. Americký fotbal podle mě není tak báječný sport, jak si ti potrhlí Američané myyslí. Děj, který je proložený blbou romantikou, je asi to nejslabší z celého filmu. ()

spaceboyCZ

Radoby komedie s tendencemi tak trochu poucit dnesni spolecnost o jejich chybach, ukazat teenagerum, ze trocha snahy se v dnesni dobe vyplaci, a ze ne vse muze koncit katastrofou. Parkrat se zasmejete, ale jinak dejem celkem nucene proplouvate spolu s hlavnimi hrdiny. A diky Rayi Liottovi v hlavni roli neni tento film nastesti uplnym odpadem (protoze scenarem na to celkem ma). Pokud se vam nedostane nahodou do rukou, nevyhledavejte ho, o nic neprijdete. ()

Roman.Ticka

Komu by nebylo líto psího pohledu vykopnutého zhrzeného manžela v podání Raye Liotty, který měl vlastně ve slabé chvilce osvětlení důvodu, pravdu. Co víc je lidštější než nebezpečný pocit jistoty a tím rizikovější šance udělat kopanec a tak si uvědomit, co vlastně chci a že to samozřejmé, jisté, domácí, není tak špatné a vlastně je nejlepší. Když usmíření je tak sladké...Neokoukaní herci, sympatický Shaun i ty tři bloncky a příběh sice s jasným koncem, ale přesto ke koukání. Ony důležité a rozhodně těžké věty - "Chci, aby ses vrátil. Potřebujeme tě doma" - se vždycky krásně poslouchají. ()