Sklenený dom 2

• Česko Skleněný dům 2 (viac)
všetky plagáty

Po ztrátě matky a otce při tragické nehodě nachází dospívající dívka Abby Snow (Jordan Hinson) a její mladší bratr Ethan (Bobby Coleman) nový domov u Eve (Angie Harmon) a Raymonda Goodeových (Joel Gretsch). Po přestěhování do odlehlého sídla svých adoptivních rodičů však sourozenci docházejí k šokujícímu zjištění, že Goodeovi nejsou tak úplně těmi, kým se zdají, a sen o lásce a bezpečí se Snowovým proměňuje v noční můru krutosti, nenávisti a hrůzy. (oficiálny text distribútora)

Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 7/10/// +Jordan Hinson, stupňující se napětí, jiný motiv než v předešlém filmu -přesto velice podobné, méně přesvědčivé herecké výkony/// Proč mám pocit, že už jsem k tomuto filmu komentář psal? Tak tedy, celkem průměrné pokračování nadprůměrného předešlého dílu. Stále se však na něj dá dívat, srovnáváte a čekáte čím vás tvůrci překvapí./// Celkem 54%/// ()

hippyman

nemůžu si pomoct, nemůžu se zastavit a snad se i zblázňuji nyní, ale nemůžu souhlasit s tím, že by to byla ztráta času, nuda, nebo snad dokonce odpad. snímek má dost hutnou atmosféru a do velké míry naplňuje thrillerový žánr. především přesvědčivý výkon psychomatky a bezradné dívky zdobí film ještě víc. slušná gradace bohužel naráží na pár nedostatků a slabší závěr. nicméně celkově pěkných 60% a všem odpadářům: polib mi, čau. ()

genetique

Ďalší chudobný príbuzný v rodine thrillerovcov. Povinná stopáž filmu bola neúprosne nudne naťahovana nespočetnými záberami kamery z nezmyselných pozícií na nezmyselné úkony hlavných predstaviteľov. Od skúsenejšej Angie Hramon som čakal viac, ale akákoľvek snaha o náhľad do duše psychopaticky chorej matky bola zbytočná, rovnako ako aj celý dej a napokon aj film. Nebyť napínavého záveru a Jordan Hinson, tak to po polhodinke vypnem. 40%. ()

alambert

První věc, která se mi nezamluvá, je název filmu. Podle mého názoru je to prosté zneužití známého jména. Filmy totiž mnoho společného nemají. Jsou tu hned dvě zásadní odlišnosti. 1) Ve dvojce ten dům prostě není ze skla, narozdíl od jedničky. 2) Děje jsou také zcela různé. V jedničce jde přece o to, že adoptivní rodiče chtějí z dětí tahat peníze. Zabít se je chystají, až když to jinak nejde. Nebudu prozrazovat děj dvojky, ale o peníze v ní nejde. Druhá věc je pak film sám o sobě. Ač uznávám, že tento dům vypadá ještě o trochu ujetěji než v jedničce a šance z něj uniknout je možná také menší, přesto to na mě nezapůsobilo tak jako jednička. Možná proto, že Angie Harmon mi nějak prostě nenahání strach. Dramatický závěr zasadil filmu poslední ránu. Byl totiž, spíš než dramatický, tak nějak trapný a ohraný. Všichni třikrát oživlí, no hrůza :-) ()

herr_carter odpad!

poslední stopové prvky herectví nechal tytam i tak asi jako veka pružný Štelan Sakrasguard již v prvním,zcela zbytečném filmu a tady jsem tak mohl cca půlhodiny sledovat pouze plejádu neúspěšných komparzistů pro film Waterloo po Česku v čele s nejodpornějším a nejtupějším bubákem všech veledíl kategorií C a horší, TOU BLBOU KRÁVOU V HLAVNÍ ROLI, JEJÍŽ JMÉNO SE BOJÍM VYSLOVIT. Dokonce ani ta barabizna není skleněná, tak proč se to nejmenuje třeba jen Pohroma na castingu?? Aspoň by šel člověk hned chrápat !!................moje hodnocení = 0 z 10. ()