Film se odehrává v Nizozemí a je zobrazen ze tří rovin: První je z pohledu nájemného vraha Park Yi (Woo-sung Jung), který se zamiloval do malířky Hye-young (Ji-hyun Jun), ale nechce se jí vyznat z citů právě proto, že je zabiják, tak jí alespoň nosí každý den tajně sedmikrásky, které má strašně ráda. Druhý pohled je ze strany právě Hye-young, která maluje portréty na náměstí a stále chce zjistit, kdo jí nosí ty sedmikrásky. Jednoho dne se objeví policista Interpolu Jeong Woo (Sung-jae Lee), který se nechá od ní nakreslit a má u sebe právě ty sedmikrásky, ona se domnívá, že on je právě ten tajemný ctitel a tak se do něj zamiluje. Třetí pohled je policisty Jeong Woo, který využil pouliční malířky, jen jako krytí při sledovačce, jenže jak se postupně začal scházet s Hye-young, tak se do ní zamiloval. Jenže vše se nějak zkomplikuje a Hye-young je postřelena při přestřelce a přijde o hlas. Policista je odvolán zpět do Koreje a na scénu se opět vrací zabiják. Jestli vše dopadne dobře? No to se nechte překvapit. (c.tucker)

Aljak

Parádny príbeh zasadený do malebného holandského prostredia. Celé to spracovanie jedného príbehu prostredníctvom troch pohľadov celého trojuholníku zainteresovaných, ktoré sa navzájom dopĺňali, tak to bolo výborne spravené. K tomu vynikajúca kamera a hudba, ktorá celý ten príjemný dojem ešte viac znásobila. Normálne mám chuť dať 5*, ALE ten záver mi vôbec neprišiel až tak skvelý a to ma dosť sklamalo. Pretože takmer celý film som sa tešil na akýsi vrchol, ktorý by pôsobil nejako viac zmyselne. Tým nemám na mysli nejaký trápny happyend, ale zase ani takéto vyvrcholenie ma vôbec neuspokojil. Ale áno, inak film bol veľmi príjemný a vyvážený (až na spomínaný záver). ()

Adrian

Krásne po všetkých stránkach. Podobným filmom človek s radosťou odpustí aj "úsmevný" scenáristický lapsus identifikácie zločinca v aute na základe žánrovej klasifikácie hudby, ktorú vyšetrovateľ podľa vyobrazeného počuť nemohol ... ;-) . DC verzia z trojuholníka charakterov rozvádza ďalej najmä ženskú hrdinku. ()

Shit

Excelentní příběh, atmosféra, herci i celková technická stránka filmu, ze který nejvíc vyčnívá úžasná kamera a vizuální dojem, tady neni moc co řešit, korejci maj na tyhle filmy prostě talent a dokážou s nima skvěle pracovat a přinutit diváka, aby to fakt se zaujetím sledoval od začátku až do konce. Jinak pro pořádek shlédnuta Normální verze ()

Jara.Cimrman.jr

Malířka, nájemný vrah a agent Interpolu jsou ideálními vrcholy vztahového trojúhelníku. Takže, kdo vlastně pro malířku postavil most přes řeku a každý den jí v 16:15 hod. zanechává na prahu květiny? Divák se to brzy dozví a tápání Hye-young je rozhodně sledovatelné. Mě tedy tato romance, drama i akce v jednom hodně bavila, ale tomu pobíhání Korejců po Holandském Nizozemsku moc nerozumím. ()

PetrPan

Je nebezpečné dotýkat se hvězd a také je nebezpečné dívat se na filmy, které tak činí. Hvězdou myšlena láska, slovo, které nemá pragmatickou hodnotu a já musím být pragmatik. Smutný, přesmutný příběh, který bych ale vlastně chtěl prožít, prostě se alespoň na chvíli dotknout těch hvězd... Deiji vypráví formou, kterou umí asi jen Korejci, příběh o hvězdách, jejichž svit putuje vesmírem dávno po jejich smrti , o lásce, která je věčná, krutá nevybíravá a bourající všechny zásady.. no dobře , o tomhle to až tak úplně není, to jsem kapku přehnal, přesto si ty trhlinky v myšlenkách zas budu lepit několik dní. ()

• Celý film bol natáčaný v Holandsku, konkrétne v Amsterdame, Haarleme a Epene. (ChArLeNe)
  • Čas prvního setkání Hye-young (Gianna Jun) a Jeong Woo (Sung-jae Lee) je 4:15. Datum zahájení výstavy Hye-young je 15.4. (Jirka_Šč)