Čtyři kamarádky, Carson, Melania, Pudge a Luanne, si před svatbou jedné z nich jedou naposled společně užít svobodného života. (Jenda)

aLPaC

Příjemná letní atmosféra v typické 80s teenage komedii (i když herečky teenage věku svých postav rozhodně nedosahují). Párkrát jsem se docela zasmál, hlavně Bridget Fodně a její honbě do Hollywoodu a Pudge tomu jejímu klukovi. Mimochodem oba ti kluci mi byli docela povědomí a když jsem si dlouho nemohl vzpomenout z čeho, musel jsem si to vyhledat a ejhle (Noční můra z Elm Street 2, resp. Křik). Největším kladem filmu je ale bezpochyby krásná Phoebe Cates, která už možná není tak přitažlivá jako v Ridgemont High, ale pro mě je to prostě pořád jedna z nejpřitažlivějších a nejsympatičtějších hereček 80. let. ()

Tommassi3

"Pane ?? Mohu se vás na něco zeptat ?? Podle mé teorie, když žena zjistí, že ji milujete, začne s vámi jednat jako s kusem bláta.. Stalo se vám to už někdy také ??" - "Pokaždé, synu !! Pokaždé !!" ;) ()

dr.horrible

Klasická osemdesiatková pohodička. Humoru je tentokrát pomenej, no ona pohodová atmosféra sprevádza film od začiatku do konca a spolu s perfektným soundtrackom a sympatickými hercami (herečkami), z neho robí naozaj milú oddychovú komédiu, ktorá nepozná trápnosť, ani morálne ponaučenia. Komédiu inú, ako by bola natočená dnes, ale o to viac zábavnú. Na tie štyri to možno nie je, ale na 52 percent tiež nie, takže tentokrát zaokrúhľujem hore. PS: Phoebe Cates a tie jej čelenky ❤️. Prečo nikdy nehrala snehulienku, to nech mi niekto vysvetlí. ()