raduna01

Učitelka má již od mala zlozvyk, kdy okusuje co se dá. Těsně před maturitou se ho zbaví, ale objeví se ještě horší - žvýkání filtrů od cigaret. Na školu začínají chodit anonymní dopisy. Vyhledá psychologa a ten ji poradí, aby si našla známost. Když konečně potká toho pravého, zjišťuje, že je na tom ještě hůř než ona, musí se dobíjet elektrickým proudem. ()

6thSun

No tohle je fakt hardcore! Nejdřív úsměv moderátorky, která sérii o zlozvycích uvádí neškodnými glosami, jako: "Možná si každý den musíte dát své pravidelné kafíčko...", a pak nastoupí příběh Nikotynky, ve kterým jsou extrémní psycho úchylky podaný tak civilně, navíc v uživatelsky vstřícném cyklu Bakaláři, že jsem si naopak začal připadat jako úchyl já, že zrovna jako nemám potřebu jít olíznout prkýnko vod hajzlu nebo vlízt do kontejneru na sklo a pokusit se sestavit všechny střepy do původních tvarů. Tohle jsou Bakaláři na tripu, nebo já fakt nevím. ()

LadyPupu

"Já vidím, soudružko, že vy ty nedopalky jíte!" Jako každej máme asi nějakou libůstku :-) ovšem toto... Konvalinková žere vajgly. Frajer se s ní rozejde, tak sbalí jinýho - hajnýho Jelena a TEN DO SEBE POUŠTÍ PROUD!!! To je hardcore! Absolutně kuriózní bakalářský příběh. To se nedá popsat, to se musí vidět! ()