Do morku kosti romantický a mírně zakřiknutý Simon sní o příchodu životní lásky a čekání si krátí sledováním přitroublých televizních "dojáků". Teorii má tedy zvládnutou. Ale ta praxe... Oslovit dívku je pro něho nepřekonatelná potíž. Jeho kamarád Micke už se na to nemůže dívat, a tak poradí Simonovi zaručený trik, na nějž se prý musí každá příslušnice něžného pohlaví okamžitě chytit: stačí chodit ven s roztomilým psíkem. Kupodivu, ono to opravdu funguje a Simon se seznámí s půvabnou Miou. Že by se blížil happyend? Ale kdepak, tak to chodí jen v pohádkách. (oficiálny text distribútora)

Ant

Zábavný romantický film se sympatickými postavami. Jen bych dala menší pohlavek scénáristům za klišé konec. 3,5* ()

Khalesi

Hollywood v severskom podaní. Nekonalo sa žiadne prekvapenie, aspoň nie pozitívne, ale každopádne ani priveľké sklamanie. Prvoplánová romantika ako vyšitá a samozrejme obsahujúca všetky potrebné klišé, bez ktorých sa zrejme podľa tvorcov a veľkej miery populácie, tento žáner neobíde. Ja mám rada originalitu, takže už tri hviezdy sa mi zdajú dosť nadhodnotené, ale na romantiku nekladiem príliš veľké nároky, takže som prežila celú stopáž, ba sa aj nad happyendom pousmiala. Nečakajte nič extra a nebudete sklamaný. ()

hazaba

Mnoho odkazů na hollywoodské slaďáky "nenápadně" film škatulkuje na... hollywoodský slaďák natočený ve Švédsku. Hlavní postava Simona je sympatická, ostatní/vedlejší někdy méně někdy více. Pár vtipných okamžiků, pár sladkobolných okamžíků a pár trapných okamžiků (hlavně závěr). Lepší než český ekvivalent, ale průměru to nedosahuje a zdejší hodnocení je přestřelené (že by to bylo tím, že ve filmu jednu z postav hraje Alexander Sakrsgard?) ()

sarkareifova

Nebudu předstírat, že bych se na to koukala jen tak. Hlavní pohnutkou pro mně byl Alexander Skarsgård, který ztvárnil mladého Survivor- Mickeyho, který je stále zamilovaný do své ex. Pak je tady Simon. Ztracený případ hledající pravou lásku "jako z hollywoodského filmu". Tu mu shodou okolností pomůže najít Micke. Zbytek filmu je založený na velké romantice a jak to v takových filmech chodí, přijde rozchod a pak následuje dojemné shledání. Byl to první film, který jsem viděla ve švédštině. Velká škoda, že nejsou čj titulky, protože tenhle film si zaslouží být viděn :D ()