dobrodružný animovaný seriál "ATOM" (Alpha Teens On Machine) Vás seznámí s Axelem, Hawkmanem, Kingem, Sharkmanem a Lionessem, partou odvážných kluků s těmi nejšílenějšími auty a motorkami, jaké si jen dovedete představit. Jejich úkol se zdá být snadný - dopadnout 100 nejhorších kriminálníků řádících v jejich městě. Pan Lee, známý průmyslník a vynálezce, naši partu odvážlivců pro tento úkol vyzbrojil dokonalou technikou a neobyčejnými schopnostmi. (oficiálny text distribútora)

SeBig

éééékššššnn!!!! Alexandr Payne utekl z vězení! Viděl jsem všechny díly a první sérii jsem dokoukal až do konce! Druhou do půlky a pak mě to přestalo bavit. ()

honajz

ATOM, neboli Alpha Teens on Machine je francouzský animovaný seriál o partičce šesti puberťáků, z toho jedné holky, kteří zachraňují svět. Seriál se u nás vysílal na stanici Jetix. Na třech discích se nachází celkem 12 dílů, provedení je stejné - obraz v letterboxu, zvuk v DD 5.1, žádné titulky a žádné bonusy. Menu je české. Každý disk obsahuje čtyři díly, které dohromady mají zhruba 85 minut, a přestože jde o sice animované, ale dosti násilné příběhy, pobaví na obalu označení funkce Výběr jednotlivých pohádek. Jednotlivé "pohádky" však jsou přehlídkou rádoby siláckých řečí, rádoby akce, velice nepříjemné animace, navíc trpí problémy se stavbou příběhu. Není divu, že disky se teď dají sehnat razantně zlevněné. ()

pugs

Škoda, že tuto na čsfd je dosť malé hodnotenie a kvôli tomu si to veľa ľudí nepozrie. Ale musím priznať, že tento animák má plno dobrých hlášok, originálnych misíí, akcie a je to fakt dobré na zahnanie nudy;-) ()

Koda

Co se týče tohoto seriálu, tak jsem tak nějak očekával, jak Jetix seriál bude probíhat. Spoustu soubojů, partička hrdinů a záporák. A přesně ze 75% jsem na to kápl. Ještě bych mohl doplnit jednoho záporáka a Pan Lee, který upgraduje zbraně, brnění a vozidla pro hrdiny. Nicméně, moc mě to mrzí, ale očekával jsem z toho seriálu trochu víc. Začátek jsem tak nějak nepobíral, než se partička seskupila a hned jsem byl z toho nějaký zmatený a říkal jsem si, to bude tak na jednu hvězdičku, ale potom ti hrdinové pro mě začali být celkem sympatický a už to padalo množstvím soubojů, proti Alexandrovi Payne, spíše zvaného Hulk se svým kámošem Spidermanem... teda PARDON Spadem. Z toho seriálu jsem si toho moc neodnesl. Nějak jsem nepochytil, jak se hlavní postavy jmenují a příběhy v dílu byly takové moc rychlé na mě a když jsem se snažil něčemu porozumět, už tam byla jiná scéna. Škoda, mohlo se to vyklubat na 3 hvězdy, ale nakonec u mě zůstal tento seriál mírně podprůměrný. ()

laserr odpad!

Ne, ne, ne, ne, ne a ještě jednou NE!!! Tento seriál nejen že není dobrý, on je dokonce tak špatný, že je z toho člověk na zvracení. Postavy mají 1 konkrétní vlastnost a od té se odvíjí veškeré jejich chování(whov!, jak geniální). Příběhy jsou jak přes kopírák od ostatních seriálů podobného typu a k tomu všemu je to ještě nuda ku zoufání. Takže ještě jednou-ne, ne, ne, NE! ()

Zalost

Pro mě velmi příjemné překvapení. Banda mladíků a jedné slečny, vybavená moderní technikou i poměrně solidním smyslem pro humor, bojuje proti několika zlosynům. Pochopitelně velmi akčně, se spoustou výbuchů, ale zcela nenásilně. Kvalitní hlášky, dobrá choreografie soubojů (okem laika) a vůbec takový ten "cool" pocit celého seriálu z něj činí ověžující záležitost, které ale rozhodně nepřijde na chuť každý (koneckonců, viz jiná hodnocení :-) ). ()

fablefavorit

Leč je A.T.O.M. mnohdy až bolestně tryhaderský, stále poskytuje pro mladší publikum ucházející zábavu. Druhá série o mnoho lepší, jen škoda, že byl seriál zrušen. ()

Luqe

No celom zaujimava rozpravka plna akcie JOLAN ! Ale mne sa strasne paci ta latina co tam hraje sice je kreslena ale to nevadi :) ()

unclejack

Rádoby drsňácke a síce po animačnej stránke celkom slušne zvládnuté, predsa len málo zaujímavé. Jediná postava, ktorá stála za pozornosť bol Axel a jeho parádne bojové umenie... ()

bakda

No tak rozhodně to neni špatný jako malej sem na to koukal a hltal další epizody. I dneska by mně nenaštvalo se na to kounout. ()

Niko_DA339

Ked som mal ešte tú legendárnu stanicu JETIX, všetko bolo úžasné a hlavne mal som o zábavu postarané. Potom prišiel vychcaní Disney Channel či jak sa to píše a všetko to, čo dávali na Jetixe proste a jednoducho zmizlo. Všetky moje obľúbené seriály, ktoré som sledoval ked som ešte nemal internet proste zmizli a objavili sa totálne debiliny, ktoré sa ani nedajú nazvať inak, ako len debiliny. Seriál A.T.O.M. bol jeden s tých seriálov, ktoré som pozerával s bratmi a bolo to úžasné obdobie. Na terajšie potreby, ktoré som potreboval mi to úplne stačilo. Pravidelne som si nechal čas a venoval sa Jetixu a obľúbeným seriálom. No a potom... Ak ste tiež boli závisláci na tomto kanále, viete čo sa stalo. Ale skrátka a jednoducho - úžasný seriál, skvelý dej, skvelé postavy, proste na to, že som mal vtedy 12 rokov mi to úplne vyhovovalo :) ()