honajz2

Finále druhé série je spíš příprava půdy pro závěrečnou epizodu, takže je sama o sobě slabší, ale dost slibuje do budoucna. Tak záleží, jestli se vše podaří naplnit. Tohle má pár povedených scén a z Andyho se stále více začíná stávat arogantní celebrita, čím více je úspěšný, takže dost záleží, jak to Gervais zakončí. Tohle je opravdu jen příprava na něco velkého, na které je nejlepším fórem to, že se epizoda nejmenuje po největší hostující celebritě, která se zde objeví. A vlastně je to asi ta nejslavnější ze všech, které se tu objevily. Slabé 4* ()

fabecc1222

Díl je sice pojmenovaný po Jonathanu Rossovi (neznám), ale za mě tu bylo hned několik dalších hvězd, po nich mohl být díl pojmenován. Ať už další sebeparodie v podání Roberta Lindsayho a jeho touze po popularitě ("Přinesl jsem DVD Moje Rodina - Nechce vás vidět - Každý to miluje - Já ne, já radši BBC2 - Co jste, kritik??") nebo hvězdný Robert de Niro, který dovede story s propiskou k dokonalosti ("Může pozvat kámošku? - Je to ta z propisky? - Kéžby"). Jinak zase humor ustupuje spíše dramatickému pojetí. Vidíme, jak se Andy postupně oddaluje svým blízkým, a přestupuje do drsného světa showbyznysu. Co vyhraje, přátelé, nebo popularita? ()