Pakárna je černohumorný animovaný seriál. 13 patnáctiminutových satirických příběhů je určeno mladým lidem ve věku 14-99 let.

Hlavními hrdiny je čtveřice teenagerů - Intoš, Drsan, Synáček a Bohouš Mekota. Ti docházejí do školy, kterou řídí Ředitel Hnízdo - odborník vyslaný americkou Nadací pro podporu primitivních národů ve střední Evropě. Jeho úkolem je pozvednout nám tady všem - tedy i vám - bojovou a pracovní morálku.

Druhou linku tvoří rodina Bohouše Mekoty - nezaměstnaný Otec, hodná Máma a Dědeček - milovník starých časů.

Technologie:  Seriál je vyráběn technologií ploškové počítačové animace pomocí software Maya a Animo. Jednotlivé plošky a pozadí jsou ručně kreslené, poté nascanované do počítače a vykolorované softwarem Animo. Posléze jsou přeneseny do software Maya, kde je z nich vytvořena plně hybná „plošková loutka“ s virtuální kostřičkou, které následně tým animátorů vdechne život. (oficiálny text distribútora)

DaViD´82

Dle tvůrců česká variace na Simpsonovi... Větší pakárnu již opravdu nikdo nemohl vymyslet. Naprosté dno tvorby České Televize a jediným kladem je, že níže se již klesnout nedá, takže již by bylo na čase odrazit se nějakou kvalitní záležitostí. Neříkám, že by u nás nešel obstojně udělat animovaný seriál pro dospělé, ale tímto směrem cesta rozhodně nevede. Jedna * je za zpracování animace - nebolí z ní oči. I to je v tomto případě značný úspěch. ()

gjjm odpad!

Hodnoceno pár dílů z Youtube. Ano, je to pakárna, naprostá pakárna. Přesněji řečeno příšerná snaha o českou variantu Simpsonů, nevtipný seriál ze školně rodinného prostředí. Snaží se navázat na simpsonovské vtipy (velkou část situací doslovně vykrádají buď ze Simpsonů, nebo hůř, ze starších českých komedií), ale samozřejmě to neumí. Nechutně debilní scénáře v podstatě bez smyslu pro humor a jakéhokoli děje nebo smyslu. Odporné ozvučení, hlasově zcela napadnoucí (Krampol, Sobota...) a špatně synchronizovaný dabing (ty ozvěny! ta hudba!). My Češi prostě nemáme smysl pro humor a mohli bysme se s tím smířit. Takhle - kdyby to byla nějaká amatérská blbost, tak bych se tomu pousmál a dal jim hvězdičku za snahu. Ale takhle příšerné provedení je míněno jako profesionální dílo? A teď mne omluvte. Mám z toho depku. ()

Milan25 odpad!

Někde jsem slyšel nebo četl: "Pakárna = Čeští Simpsonovi". Autor tohoto výroku asi Simpsonovi nikdy neviděl. Pakárna je naprosto mizerná, animace ještě horší a scénář nestojí ani za zmínku. Díky bohu jsem viděl pouze dva díly, takže to na mě nezanechalo následky. Pakárná má štěstí že horší hodnocení než odpad neni. ()

C0r0ner

V době vzniku jsem byl přesná cílovka a na tenhle seriál jsem se dost těšil. Hlavně proto, že jsem čekal nějakou inspiraci pro dělání debilit na gymplu. Bohužel jsem se ale dočkal nudného a extrémně nevtipného braku, který posloužil tak možná jako odstrašující příklad, jak to na nějaké škole může vypadat. O příšerné animaci není potřeba mluvit. 10% ()

wobufet

No, už sem se chystal tomu dát * , ale rozjíždí se to. Animace moc kvalitní není, a vykrádání Simpsnů a South parku je hned vidět. Po druhém a třetím dílu sem si opravdu říkal, jestli si z nás dělá srandu. Nakonec se přece jen něco dít začalo, a stal se z toho klasický animák. Pokud bude v plánu druhá řada, nebudu proti. ()