Proroctvo: Vzbura

• Česko Proroctví: Vzpoura (viac)

Detektiv Dani Simionescu pracuje v Bukurešti na velice zapeklitém případu vražd, jejichž obětem byla vyrvána srdce z těl. Agent Interpolu John Riegert je pověřen Danimu s pátráním pomoci. Alisson pracující v místním kostele najde zavražděného kněze a záhadnou bibli, v níž se poslední kapitola stále píše. Hlas anděla ji nařídí bibli chránit před démonem, který ji chce využít ve válce s anděly. (oficiálny text distribútora)

cariada

Další Proroctví, ale ani to nák na sebe nenavazuje. Policajt v Bukurešti vyšetřuje vraždy , kdy jsou obětem vytrhány srdce. Postupně narůstá zlo a skáče z jednoho na druhého a je třeba ho zastavit. Polda netuší , že on s tím má víc společného než by sám chtěl. Škoda tý jedný holky oběti, moc pěkná. Jinak dějově je to až moc propojené z politou bývalého režimu v Rumunsku. Jinak to mohl být solidný horor. ()

SOLOM.

Scénář tohoto filmu mě dost překvapil. I když nemá žádné spojení s předešlými díly, tak na ně nepřímo navazuje. Jisté náznaky tu jsou, ale je jich málo. Samotní andělé jsou tady zobrazováni dost odlišně než před tím, ale svou kvalitu to pořád ještě má. Mrzí mě, že víc nerozvedli postavu temného anděla Beliala, protože v celé jeho kráse ho uvidíme až na konci. Sice je pravda, že za sebou zanechal několik mrtvých, ale temným andělům, kteří stáli po boku Gabriela, se nemůže v žádném případě rovnat. Přišel mi jako nejslabší záporná postava ze všech čtyř dílů. ()

GodComplex

Wow, necekany srdecni elektro-sok pro nakopnuti serie smerem nahoru. Uprising bych se nebal oznacit za mozna vubec nejlepsi dil. Presun do zmrazeneho a zdevastovaneho Rumunska, naverbovani nekolika schopnych b-hercu v cele s pinheadem Dougem Bradleym, dobry scenar, dobra hudba. Po tragicke trojce jsem v neco takoveho nedoufal ani ve snu. "You eat, you fuck, you kill, then you go home and write poems all about it." 7/10 ()

Jimmi

4te pokracovanie proroctva sa odohrava v Rumunsku a dejjovo ma spolocne s minulymi dielami pramalo (este aj anjeli boli nejaki ini).To ma sice na zaciatku dost skrelo ale postupne sa mi tato nova zapletka celkom zapacila a uz sa tesim na dalsie pokracovanie....Dalo sa to sice natocit aj lepsie ale 3a pol hviezdy si to zasluzi ()

Campbell

Posledních pár dní mi přijde že koukám na samý srajdy(viz. moje hodnocení) a ani Proroctví: Vzpoura to nevytrhne, ne že by to byl vyloženě špatnej film, on má slušnej nápad a i kvalitní herce, ale je tak nešikovně natočenej až to bolí. Jak jsem zmínil ten scénář je kvalitní a rozhodně stravitelnější než Proroctví: zrada a herci jsou sice většinou průměrný ale objevují se tu moji oblíbenci s Bradleym, Londone a hlavně Pertwee. Takže i když herci nejsou nijak extra dobří tak jsem aspoň koukal na tuhle trojku. Bohužel zbytek je už jen zmatek, plno scén nedávalo smysl a konec byl domrvenej, atmosféra je nulová a Soisson se bohužel až moc soustředil na příběh až zapoměl přidat nějakou akčnější scénu. ()