Rozpad vzťahu nebýva ľahký ani pre jednu zo strán, ale v niektorých prípadoch môže byť dokonca nebezpečný. Obyčajný chlapík Matt Saunders (Luke Wilson) si konečne nájde ideálnu priateľku, krásnu Jenny Johnsonovú (Uma Thurmanová), ktorá je zhodou okolností superhrdinkou G-Girl. Sebecká a majetnícka žena má však privysoké nároky a vo všetkom ho obmedzuje, nuž sa rozhodne zo vzťahu vycúvať. Ako sa však rozídete s priateľkou, ktorá vie lietať, zdvíhať autá a pohľadom prepaľuje oceľ? Keď sa Jenny alias G-Girl dozvie ešte aj o Mattovom romániku s kolegyňou Hannah Lewisovou, pomocou svojich superschopností rozpúta také peklo, na ktoré jej milý len tak ľahko nezabudne. Keď on jej zlomil srdce, ona mu zlomí úplne všetko! Chcel rozchod, bude ho mať so všetkým, čo k tomu patrí. (TV JOJ)

Eddard

Slušná komedie, při které nejspíš nebudete litovat, že jste jí dali šanci. Má všechno - slušné až výborné gagy, zajímavý námět, slušné herecké výkony (mluvím i o menších rolích - Mattův nejlepší kámoš Howlland například je perfektním vystižením typu "perverzní, šovinistický kámoš"). Nejde samozřejmě o nic převratného, ale rozhodně by vás tahle říčka neměla zklamat... Někde naspod přece jenom tušíte Reitmana a jeho Krotitele duchů. Poctivý průměr, který se otírá o hranice výborné zábavy. 60% ()

InJo

Fantastická premisa, zábavný scénář a velmi uspokojivě (v rámci žánru romantické komedie) vykonstruovaný závěr. Uma Thurman válí a Luke Wilson zdatně přihrává. Na skutečně plnohodnotný filmový zážitek přesto stále dost schází, ale jako výplň televizní obrazovky při odpočinkovém večeru je Moje superbejvalka téměř ideální. 60 - 70 % ()

pivo

Je to tak na hrane. Neviem ako ostatným, ale mne sa viac páčilo, keď boli spolu, ako keď sa rozišli. Niektoré vtipy boli síce aj vtedy vydarené, ale nie až tak, ako v prvej polovici. Luke Wilson je fajn, našťastie nie nejaký ideál krásy (veľké brucho, lúzer :-)), Uma Thurman je takisto dobrá v obidvoch polohách. Zvyšný herci ich celkom slušne dopĺňali. Mal som však pocit, akoby Rainn Wilson v role jeho kamaráta kopíroval Vincea Vaughna. Ten by sa možno hodil trochu viac. 70% ()

viperblade

Zatraceně, když vidím, tu záplavu dvoj a troj hvězd, skoro se za své hodnocení stydím, ale co. Bavil jsem se a mám slabost pro Umu a Annu. Pár originálních nápadů (žralok 4ever :-)) a hned z toho máme (teda, soudě podle hodnocení ostatních jen mám) příjemnou komedii. Pro sobotní večer jako dělanou. A teď do fronty a hop hop na mě těma šutrama… :-) ()

czejny

Čím tvůrci romantických komedií překvapí příště? Co takhle Ben Stiller jako Terminátor vývojové řady 5, který se bezhlavě zamiluje do ženy, která čistě náhodou bude mít schopnosti kočičí ženy...a Stillerátor bude mít alergii na kočky! Celý film jsem žasnul do čeho se ta Uma uvolila. Čekal jsem pohodovou komedii, ale toliko trapných okamžiků, ve kterých jsem se styděl za hlavní představitele rozhodně ne. Luke Wilson mi do role vůbec neseděl a Anna Faris znovu dokázala, že na role tupých blondýnek se fakt hodí. Takže když sem uslyšel větu: "Ty si ta nejinteligentnější...", bylo hotovo. Ty dvě hvězdy dostává film jen za muziku, protože ta mi rozhodně sedla. Až mi bylo líto, že se musí objevit zrovna v takovym propadáku. Moje superbejvalka byla asi tak super, že na mou vlnu se nenaladila. ()

• Internetová stránka (professorbedlam.com), kterou zmiňuje dr. Bedlam, ve skutečnosti vede přímo na oficiální filmovou stránku Foxu. (HappySmile)
  • Natáčanie trvalo zhruba jeden mesiac. (Greenpeacak)
  • Hrad, který je v Mattově akváriu, je zjednodušený model slavného designu pro dům zvaný "Fallingwater" od Franka Lloyda Wrighta. (HappySmile)