Last Order: Final Fantasy VII

• Japonsko ラストオーダー ファイナルファンタジーVII

Krátký film popisuje část příběhu videohry Final Fantasy VII a zároveň funguje jako prequel k filmu Final Fantasy VII: Advent Children. Snímek zpracovává jeden z flashbacků Clouda, který se odehrává před vlastním příběhem Final Fantasy VII v Nibelheimu, kde figurují i Zack, Tifa a Sepiroth. (Ignus.cz)

G_I_S_M_O

Je to hrozně zamotané.. ale kdo zná a dohrál Crisis core: Final fantasy VII + Final Fantasy VII.. tak pochopí po čase.. jsou tam flashbacky do minulosti pět let nazpět, kdy byla potyčka se sephirothem, který zešílel po zjištění, že je pouze experiment Jenovy a pak ukázky z kanceláře Shinra, odkud se vzpomíná a mezitím v přítomném čase Zack spol. s Cloudem unikají za svobodou.. Děj se odehrává mezi částí hry Crisis Core: Final Fantasy VII.. kde Zack s Cloudem utečou z laboratoře Shinry a koncem, kde Zack umírá s tím, že za jeho život bude mít Cloud svobodu a nechá si slíbit, že se postará o jeho Aerith. Jestli se mu to povede, to si zahrajte FF VII, je to skvost. Poté si pusťte Advent Children: Final Fantasy VII a pokud chcete vědět jak to bylo dál, tak i zajímavé pokračování Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII, které se odehrává rok po událostech z ACH a pitvá se tu minulost Vincenta Valentina, na kterého narazíte v průběhu Základního dílu Final Fantasy VII. Pokud hru dohrajete se všemi třemi G reports, objeví se vám zahádný konec.. že by děj FF VII stále měl mít pokračování díky návratu Genesise? Nechme se překvapit! :) ()

Flipnic

Běžně nekomentuji japonské anime, ale Final Fantasy VII je jasná ... Tento krátký film naprosto přesně a precizně zpracovává jeden z flashbacků Clouda ve videohře FINAL FANTASY VII na konzoli playstation 1. Bylo to krásné připomenutí jedné z nejlepších videoher všech dob a stovek hodin, které jsem u ní strávil... Jinak kresba, akce, vše v naprosto špičkové a dostačující kvalitě. Final Fantasy 4Ever!!! ()

predators

Po Final Fantasy: Advent Children další nahlédnutí do prostředí této veleznámé hry. Ikdyž v porovnání s FF:ACh je Last Order někde jinde(slabší), jde stále o připomenutí si obrázků a tónů, které ve mně zanechaly mnoho citových stop. Zajímavosti: Nejen pro fanoušky ... podívat se můžete zde 70% ()

Davies182

Filmeček dokáže zaujmout, i když se v něm člověk neznalý universa Final Fantasy nemá šanci moc orientovat - přeci jen jsou podobné japonské rychlokvašky :-) čistě pro akci. Překvapením pak je, že oněch 25 minut je mnohem atmosféričtějších a animace příjemnější, než v případě plnohodnotného filmu, který následuje po událostech zde vykreslených. Barvičkami to tu moc nehýří, vše je spíše temnější a mnohem zlověstnější, a takové zacházení s příběhem sluší dle mého názoru FF mnohem více, než přemrštěný a v konečném důsledku happy-endovský Advent Children... ()

HAL

Krátký film popiuje část příběhu videohry Final Fantasy VII a zároveň funguje jako jakýsi prequel k filmu Final Fantasy VII: Advent Children. Z toho je zřejmé že pokud jste (stejně jako já) nehráli herní předlohu tak se budete v ději poněkud ztrácet, ale není to až tak zlé, obzvlášť při druhém shlédnutí a nebo spolu s již zmíněným filmem. I bez pochopení děje si ale můžete užít velmi pěknou animaci a výborné akční scény. ()