cheyene

Kvůli dílům jako byl tento, mám obdobné cestopisné počiny rád. Vidíte kus vzdálené země, jejíž přejetí je náročné, strastiplné a jde i o život. Poznáte tamní lidi, oceníte jejich vstřícnost, ale podivíte se i nad jejich zvyklostmi. Zajímavou pasáží tu bylo např. lovení medvědů. Zdolávání Cesty kostí stálo opravdu za to, podobně jako přejíždění všech těch řek a sledování krás okolní divoké přírody. ()

Frajer42

Tak obávanou cestu kostí (na kterou se naše princezny tolik těšily) si vychutnali kluci ušatí z kabiny náklaďáku, protože si Charley natáhl sval. Celý díl měli kluci za prdelí podpůrné vozy, i když v začátku seriálu jasně zaznělo, že se budou potkávat jen na hranicích, jinak jsou v tom "borci" sami. Vůbec se mi nelíbí, že kdykoli to začne být trochu zajímavé a cesta obtížná, tak jim přispěchá na pomoc to jejich podpůrné komando a vždy se to v nejlepším utne a místo toho sledujeme brečení do kamery na téma zabíjení medvědů nebo těžkých cest. I přesto se zatím jednalo asi o nejzajímavější díl. [70 %] ()