Demon Hunter je horor o odvěkém boji dobra a zla ve kterém mladý muž, napůl démon, napůl člověk musí čelit temným, zvráceným démonům zla aby zachránil svět před zkázou (Smileface)

xaver odpad!

Další úchylný nápad režiséra Scotta Ziehela. Zajímalo by mě, kde bere peníze na ty jeho úchylárny. Snažil jsem se objevit nějaký jeho normální film, teda normální v mezích možností, ale nepovedlo se. ()

Gimp

Herci, kteří přes svoje upíří protézy nemohou vyslovovat, čertovské rohy z plastelíny na čele krásné modelky, piercing v bradavkách ošklivých rozpláclých ňader, těhotné prostitutky a cool hrdina v perverzních hrátkách církve. Nezmiňuji ani tu dost zjevnou inspiraci Hellblazerem a pokusy o suchý humor. ()

haushinkaa odpad!

Byla jsem opravdu zděšená... Zděšená tím, co dokáže člověk, říkající si filmař, stvořit... Přirovnala bych to k ne moc dobře hrajícímu ochotnickému divadlu, které má hodně špatné masky a dramatika, který moc rozumu nepobral... Bez dlouhého přemýšlení to můžu přiřadit k nejhorším filmům, jaké jsem kdy viděla... Čeho se ještě dočkáme? ()

• Colleen Porchová měla původně hrát roli Succubuse, nakonec ale hrála postavu Sarah Ryanové. (Pumiiix)
  • Postava Asmodeuse byla původně napsáno pro mnohem mladšího herce. (Pumiiix)
  • Film byl natočen za 18 dní. (Pumiiix)